Neler Yeni

xbox series x mi daha iyi yoksa ps5 mi

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
Soru başlıktadır konsollar hakkında bek bir bilgim yok alıcaklarım bunlar

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
ps5 çok daha iyi bence fakat x de gamepass özelliği var

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,989
İsim
Mert Can Ergün
ps5 tabii ki de şimdi xboxcılar gelir

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Ne oynayacağına göre değişir. Ps exclusive oyunlarını beğeniyorsan ps5 alırsın, xbox gamepass ile oyunlarımı oynayacağım diyorsan xbox alırsın.

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
ps5 kullanıyorum ve harika bi deneyim. Oyun işi de bence ea play ve ps plus ile halledilir hemde gamepass gibi bir sistem ve dc de bekleniyor. Cd li alırsanız takas yöntemi de var veya kardeşlik le oyunlar ucuza getirilebilir.

arisaka

80+ Bronze
İkisi de çok iyi cihazlar ama Türkiye gibi gariban ülkelerde SX den şaşmamak gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
Güçleri aynı.
Exclusive vs Gamepass

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Fiyatları çok artti ben olsam almam 14 k olmuş 7k ya alabiliyordun x De 6 k idi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,115
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ps 5 bence mantıksız, özellikle oyun fiyatlarını dikkate alınca. Exclusive oyunları oynamak istiyorum ve manyak param var diyorsanız Ps 5 alın. Oyunlara 600-1000 lira veremem diyor iseniz Xbox alın

arisaka

80+ Bronze
Ps 5 bence mantıksız, özellikle oyun fiyatlarını dikkate alınca. Exclusive oyunları oynamak istiyorum ve manyak param var diyorsanız Ps 5 alın. Oyunlara 600-1000 lira veremem diyor iseniz Xbox alın
Xbox da aynı şeyin laciverti. Game pass dışına çıktığın an oyunlar dünya para. Sürekli forza, halo nereye kadar? AC, Far Cry, RE, Cyberpunk gibi kaliteli AAA oyunlar oynamak istiyorsan Xbox da kesenin ağzını açmak zorundasın. En basitinden 1 hafta sonra Dying light 2 çıkıyor hadi git game pass de oyna, oynayabilecek misin? hayır, paşa paşa 470 TL bayılmak zorundasın. Game pass i aşırı abartıyorsunuz. Aylardır PC game pass abonesiyim forza dışında yüzüne bakmadım hiç, 8-10 oyun dışında ciddi ciddi oynanacak oyun da yok game pass de.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,115
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Xbox da aynı şeyin laciverti. Game pass dışına çıktığın an oyunlar dünya para. Sürekli forza, halo nereye kadar? AC, Far Cry, RE, Cyberpunk gibi kaliteli AAA oyunlar oynamak istiyorsan Xbox da kesenin ağzını açmak zorundasın. En basitinden 1 hafta sonra Dying light 2 çıkıyor hadi git game pass de oyna, oynayabilecek misin? game pass i aşırı abartıyorsunuz. Aylardır PC game pass abonesiyim forza dışında yüzüne bakmadım hiç, 8-10 oyun dışında ciddi ciddi oynanacak oyun da yok game pass de.
Ea oyunları? Gelecek Activision Blizaard oyunları? Saçmalamayın yani bir dünya oyun var içinde ki sen sadece forza oynayacaksan neden gamepass aldın git oyunu al?

arisaka

80+ Bronze
Ea oyunları? Gelecek Activision Blizaard oyunları? Saçmalamayın yani bir dünya oyun var içinde ki sen sadece forza oynayacaksan neden gamepass aldın git oyunu al?
EA oyunları PS tarafında da var neyin EA oyunları? gören de sanar wooow inanılmaz oyunlar geliyor. Bak sana diyorum git dying light 2 oyna hadi, yada git FC6 oyna indirimli hali bile 360 TL, ne bileyim git üstünden yıl geçen AC valhalla oyna 600 TL, Cyberpunk oyna 468 TL.

Activision diye doğmamış çocuğa don biçiyorsunuz. Eee activision oyunları gelince ne olacak? ömrün boyunca onları mı oynucan? ben sana diyorum ki game pass dışına çıktığın an XBOX = PS hiç bir farkı yok tüm oyunlar dünya para, sen bana diyorsun activision oyunları, daha şirket devir evrakları bile borsaya sunulmamıştır kalkıp da activision oyunları demeniz inanılmaz komik.

Top Bottom