Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller 9. Nesil (Pembe) - 1343TL

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
Pil alıyorsun, takıyorsun. Bir aksiyonu yok istersen şarj edilebilir pil alırsın. Şarj eder kullanırsın. Hangisini uyguna bulduğuna göre değişir. Batarya alıp pil yerine onu takıp şarj edende var. Çevre için en iyisi şarj edilebilir pil almak, yok çevre önemli değil diyorsan da al böyle uygunundan bittikçe at. En mantıklısı şarj edilebilir pil almak. Yanına da ucuzdan pil almak çok gerektiğinde kullanabilmek için.
içinden pil çıkıyo mu bunu kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyler bende sipariş verdim epicten fifa felan oynamak için pc için program felan kurmamıza gerek var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Hüseyin Umut Yüksel

beyler bende sipariş verdim epicten fifa felan oynamak için pc için program felan kurmamıza gerek var mı
Kutudan kullan at pil çıkıyor. Piller kullanım sıklığınıza göre değişen sürede götürür sizi zaten pil alırsınız yanına. Bilgisayara bağlayınca çoğu oyun direk görür x box kolunu sıkıntı olmaz. Ek bir program filan kurmaya gerek yok.

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk

Hayır, gerek yok. Ayrıca Epic'ten ayarları yapamazsan Epic'i Steam üstünden çalıştırabiliyorsun böylece Steam'deki kontrolcü ayarları ile bile oynanıyor.

Bu arada rengine takılmayın, yapıştırın gitsin. Çok takıntılıysanız beyaz yapışkanlı kağıtla kaplarsınız. Güzel bir kol ben kullanıyorum bluetooth 5.0 tp link cihazı ile.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Hayır, gerek yok. Ayrıca Epic'ten ayarları yapamazsan Epic'i Steam üstünden çalıştırabiliyorsun böylece Steam'deki kontrolcü ayarları ile bile oynanıyor.

Bu arada rengine takılmayın, yapıştırın gitsin. Çok takıntılıysanız beyaz yapışkanlı kağıtla kaplarsınız. Güzel bir kol ben kullanıyorum bluetooth 5.0 tp link cihazı ile.
Ben de aynı şekilde bluetooth 5.0 tp link ile kullanıyorum. Duracekl Cef14 pil şarj aleti almıştım, içinden 2 kalın 2 ince şarj edilebilir pil çıkıyor. Evde de varta marka çift pil bulmuştum onları kullanıyorum dönüşümlü

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Ben de aynı şekilde bluetooth 5.0 tp link ile kullanıyorum. Duracekl Cef14 pil şarj aleti almıştım, içinden 2 kalın 2 ince şarj edilebilir pil çıkıyor. Evde de varta marka çift pil bulmuştum onları kullanıyorum dönüşümlü

Duracell CEF14 ben de almayı düşünüyorum, sen kaça almıştın? Şuan 487 TL, biraz fazla geldi. 300'e falan alınır.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Duracell CEF14 ben de almayı düşünüyorum, sen kaça almıştın? Şuan 487 TL, biraz fazla geldi. 300'e falan alınır.
Ben 2022 ağustosunda almıştım 150-200 TL'ye

r4NG3r

80+ Silver
Pilli olması çok iyi bence 3 sene sonra batarya öldü derdi yok

Robius

80+ Bronze
Zam geldi 1344TL olmuş.

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım

öyle mi bilmiyodum steam üzerinden çalıştığını video vs var mı kral gelince rahatsız ediyim seni :)

freygasm

80+ Gold
Ürünü kullanan var mı? Bazı sorularım var. Direkt alıp kullanabiliyor muyum? Wireless şekilde çalışıyor mu? Sadece pil yeterli değil mi?

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Erdem çay
Ürünü kullanan var mı? Bazı sorularım var. Direkt alıp kullanabiliyor muyum? Wireless şekilde çalışıyor mu? Sadece pil yeterli değil mi?
Pc de kullanım için Bluetooth alıcı gerekiyor.
Kalem pil gerekiyor.

Top Bottom