Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller 9. Nesil (Pembe) - 1343TL

r4NG3r

80+ Silver
Evet çoğu kişinin problem yaşadığını görmedim ben de, son zamanlarda artan ps exclusive oyunların pc ye çıkmasının artmasıyla hem o oyunları o kolda oynamanın daha zevkli olacağını hem de ilerde ps nin pc için destek program vs gibi şeyler çıkacağını okuduğum için onu almıştım ve ucuzdu.Ama eskiden daulsensi almamış olsaydım ben de şuan bunu alırdım rengine takılmadan.Birsürü kılıf vs var değişir isteyen.Hem amazon diğer yerler gibi fake olma ihtimali yok hem ucuz
Aynen mesela miles morales oynuyorum o trigger tuşu ile ağ atmak felan aşırı zevkli.Kablosuz o özellik çalışmıyor ama orası bir eksi evet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
Aynen mesela miles morales oynuyorum o trigger tuşu ile ağ atmak felan aşırı zevkli.Kablosuz o özellik çalışmıyor ama orası bir eksi evet.
hocam steamdeki dualsensex programıbı satın alıp onla mı oynuyorsunuz,onla bile kablsouzda çalışmıyor mu triggerlar.kabloyu bağlamak gerekiyor yani?

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Gençler ben aldım bir tane. Gelince isteyen varsa resmini de çeker atarım.

YazılımKafa

80+ Silver
Evet o programı almıştım onunla kullanıyorum.Kablosuz çalışmıyor hiçbirşekilde o özellikler
Bende onunla kullanıyorum ama adaptif trigger için çok az oyun var. Sadece forza da denedim ve o kadar da başarılı değil bence

AdRaSa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ARDA
Aldım teşekkürler paylaşım için

Cihangir

80+ Gold

Cihangir

80+ Gold

Cihangir

80+ Gold

Zextha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Furkan Salih
Yorumlara baktım da bakmaz olaydım. Ne kadar iğrenç insanlar var cidden. Kimin neyi sevdiği sizi ne ilgilendirir ki......

Robius

80+ Bronze
Top Bottom