Neler Yeni

XCloud konsol oyunlarınıda oynatıyormu pc den?

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Arkadaşlar xcloud almayı planlıyorum xbox gamepass teki tüm oyunları oynayabilirmiyim pc den konsol oyunlarıda dahil yoksa sadece xcloudun sunduğu oyunlarımı oynayabiliyorum?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
sadece xcloud desteği olan oyunlar oynanabiliyor ve gamepad yoksa sistemi kullanamıyorsunuz. gamepad yoksa emilatörle gamepadin tuşlarını klavyeye eşleşme yapmak gerekiyor. ek olarak xcload almak derken sanırım gamepass ultimateden bahsediyorsunuz çünkü onun içinde geliyor diye biliyorum. şuan bu sistem trde açık değil, vpn açıp sisteme girip vpn kapatıp kullanılabiliyor.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,934
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar xcloud almayı planlıyorum xbox gamepass teki tüm oyunları oynayabilirmiyim pc den konsol oyunlarıda dahil yoksa sadece xcloudun sunduğu oyunlarımı oynayabiliyorum?
Xcloud tr gelmeden almak mantıksız kendim de denedim performansı baya kötü. 75mbps fiber 5g ile bağlandığımda Almanya sunucusuna görüntü baya kötü oluyor.

Oyun xcloud destekliyorsa oynayabilirsin

Son videodaki diğeri gibi fazla boş konuşmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende snopy rampage sg-r218 gamepad var sıkıntı olmadı

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sadece xcloud desteği olan oyunlar oynanabiliyor ve gamepad yoksa sistemi kullanamıyorsunuz. gamepad yoksa emilatörle gamepadin tuşlarını klavyeye eşleşme yapmak gerekiyor. ek olarak xcload almak derken sanırım gamepass ultimateden bahsediyorsunuz çünkü onun içinde geliyor diye biliyorum. şuan bu sistem trde açık değil, vpn açıp sisteme girip vpn kapatıp kullanılabiliyor.
Xcloud derken ultimate demeye çalışıyorum evt
Gamepad olmadan oynıyamıyorum anladığım kadarıyla?

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,934
İsim
MehmedVII
Xcloud derken ultimate demeye çalışıyorum evt
Gamepad olmadan oynıyamıyorum anladığım kadarıyla?
vpn aç girersin sisteme ama mouse ile kontrol edilmiyor, sistemi direk xbox gibi düşün. emilatörle konrol edilebiliyor ama ayarlaması uğraştırır

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Kime sorsam cloud olarak bana bunu önermişlerdi xcloud kullan o daha avantajlı dediler sizin önerebileceğiniz cloud server varmıdır?

vpn aç girersin sisteme ama mouse ile kontrol edilmiyor, sistemi direk xbox gibi düşün. emilatörle konrol edilebiliyor ama ayarlaması uğraştırır
Önerebileceğiniz cloud server varmıdır? Başka

😑

• Beğen
streaming oyun oynamak için çok fazla seçenek trde yok malesef. geforce now şuan en erişilebilir. xcloud da sözde bu sene tr gelicekti ama sanırım ertelendi yoksa haber olurdu diye düşünüyorum. stadia vardı ama hem zort çıktı hemde trde yok zaten. birde amazon luna vardı ama geçen seneki deneyimime göre trde hiç sağlıklı bağlanamıyorduk suan nasıldır bilemem.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
streaming oyun oynamak için çok fazla seçenek trde yok malesef. geforce now şuan en erişilebilir. xcloud da sözde bu sene tr gelicekti ama sanırım ertelendi yoksa haber olurdu diye düşünüyorum. stadia vardı ama hem zort çıktı hemde trde yok zaten. birde amazon luna vardı ama geçen seneki deneyimime göre trde hiç sağlıklı bağlanamıyorduk suan nasıldır bilemem.
Sanırım gfn neden başka çare yok gibi.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,934
İsim
MehmedVII
Kime sorsam cloud olarak bana bunu önermişlerdi xcloud kullan o daha avantajlı dediler sizin önerebileceğiniz cloud server varmıdır?

😑
GeForce now

knkrc01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan Karaca
Xcloud tr gelmeden almak mantıksız kendim de denedim performansı baya kötü. 75mbps fiber 5g ile bağlandığımda Almanya sunucusuna görüntü baya kötü oluyor.

Sağol dostum detaylı anlatımımı boş konuşuyor olarak özetlediğin için :D Küçük takipçiler çok olduğundan ince ayrıntısına kadar anlatıyorum. Yoksa 3 dakikada şu şu şu diyip geçerim zaten :) Ama olsun işinize yarasın yeter :)

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,934
İsim
MehmedVII
Sağol dostum detaylı anlatımımı boş konuşuyor olarak özetlediğin için :D Küçük takipçiler çok olduğundan ince ayrıntısına kadar anlatıyorum. Yoksa 3 dakikada şu şu şu diyip geçerim zaten :) Ama olsun işinize yarasın yeter :)
Utandım :shy:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün

Performansı nasıl kötü geforce now dan daha iyi çalışıyor grafikleri de iyi

• Hahaha
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,550