Neler Yeni

Xdrive Atak 7 Bin TL 9 Taksit

tquery

80+
hocam sizde taksit oluyor mu? denizkart bonus ile almayı deniyorum tek çekim gösteriyor.

Ozankrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozn
Geldi mi koltuk hocam
geldi hocam 1 saat oldu kuralı deniyorum. Daha önce herhangi bir oyuncu koltuğu denemediğim için karşılatıramıyorum ama gayet rahat geliyor yumuşak sırt desteği iyi yani bana kaliteli geldi

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Gokhan kılıc
geldi hocam 1 saat oldu kuralı deniyorum. Daha önce herhangi bir oyuncu koltuğu denemediğim için karşılatıramıyorum ama gayet rahat geliyor yumuşak sırt desteği iyi yani bana kaliteli geldi
Kaç kilosunuz hocam oturduğunuz sünger nasıl rahat mı .Hareketlerde yatırmalarda gıcırtı var mı

Ozankrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozn
Kaç kilosunuz hocam oturduğunuz sünger nasıl rahat mı .Hareketlerde yatırmalarda gıcırtı var mı
hocam 1.80 100 kg 3-4 yıllık sporcuyum omuzlar biraz geniş ona rağmen gayet rahatım sevdim ben . süngerler rahat ve yumuşak konforlu geldi bana. 0 gıcırdama koltuk tok böyle sallanan vs güvensiz hissetiren bişey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kafa süngeri mıktanası çok iyi ve bazı yorumlarda boyun çok önde yazmışlar ama öyle bi durumda yok ben de

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Gokhan kılıc
hocam 1.80 100 kg 3-4 yıllık sporcuyum omuzlar biraz geniş ona rağmen gayet rahatım sevdim ben . süngerler rahat ve yumuşak konforlu geldi bana. 0 gıcırdama koltuk tok böyle sallanan vs güvensiz hissetiren bişey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kafa süngeri mıktanası çok iyi ve bazı yorumlarda boyun çok önde yazmışlar ama öyle bi durumda yok ben de
atak almıştınız dimi hocam altlar metal mi plastik mi
Birde full kumaş mı

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Hawk falan mı almak mantıklı yoksa 8k ya exvega mı
Kesinlikle exvega alma. Ürün kaliteleri rezalet olmakla birlikte satış sonrası destekleri neredeyse hiç yok. Sanki yurt dışı garantisiz ürün alıyormuşsunuz gibi.

Top Bottom