Neler Yeni

Yardım Xdrive göktürk vs Hawk Future hangisi daha iyi ?

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
Xdrive göktürk veya Hawk Futurealcam ikisiniden hangisini alsam çok kararsız kaldım.
hangisi daha iyi hangi özellikleri iyi veya kötü yardımcı olun lütfen

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kararsızım ya var mı aydınlatacak biri

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şu saçma fiyatlardan bağımsız yazıyorum. Xdrive 15li kullanıyorum. Göktürkte kayda değer bir kalite farkı göremedim. Oturma minderi bu bütçedeki bir ürün için hiç tatmin edici değil. Aynı klasmandaki ürünler gibi duruyor. Future daha iyi bir tercih olur. Ama bu bütçede alacak olsam HPnin koltuğunu tercih ederdim. Bunların yanında en azından fiyatını daha çok hak eden bir koltuk.

Rockrider

80+
Şu saçma fiyatlardan bağımsız yazıyorum. Xdrive 15li kullanıyorum. Göktürkte kayda değer bir kalite farkı göremedim. Oturma minderi bu bütçedeki bir ürün için hiç tatmin edici değil. Aynı klasmandaki ürünler gibi duruyor. Future daha iyi bir tercih olur. Ama bu bütçede alacak olsam HPnin koltuğunu tercih ederdim. Bunların yanında en azından fiyatını daha çok hak eden bir koltuk.
HP'yi benimde deneme fırsatım oldu ve gerçekten çok rahat bir koltuk

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hawk future. Kullanıyorum çok memnunum, x drive sakın alma

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
HP'yi benimde deneme fırsatım oldu ve gerçekten çok rahat bir koltuk
Hawk ve xdrive'ın da son dönemlerde fırsatçılık yaptığını düşünüyorum. Yurtdışı ürünleriyle fiyatları neredeyse eşitlediler. 2-3k bandındayken alınabilir koltuklardı da şu an iki marka da parasını haketmiyor. HPninki en azından taş gibi koltuk. Görüntüsünden bile belli aradaki fark.

Rockrider

80+
Hawk ve xdrive'ın da son dönemlerde fırsatçılık yaptığını düşünüyorum. Yurtdışı ürünleriyle fiyatları neredeyse eşitlediler. 2-3k bandındayken alınabilir koltuklardı da şu an iki marka da parasını haketmiyor. HPninki en azından taş gibi koltuk. Görüntüsünden bile belli aradaki fark.
Haklısın hocam

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
Ölçüleri olarak xdrive göktürk bana uygun ama hawk daha iyi gibi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,157
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Fature daha iyi geldi hawk fab v5 kulanıyorum bunda bile memnunum o daha iyidir bence çok iyi duruyor yayıncılarda kulanıyordu ama o HP olanada bi bak derim çok rahat koltuğa benziyor.

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
derinlik olarak Hawk biraz fazla derin sanırım sırtımı yaslayıp oyun oynamayı severim çok kararsızım :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,257
Üyeler
150,635
Son üye
donanımprosu
Top Bottom