Neler Yeni

🔥İndirim xDrive Hira Profesyonel Oyuncu Koltuğu 5.999TL

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen gözüme ilişti hocam şuan koltuk var olmasa kesin alırdım boşuna masraf olacak :D
Yerli pek önermiyordum ben eskiden de ithal koltukların fiyatları aldı başını gitti napcaz bilmiyorum.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
eyyüb
Yerli pek önermiyordum ben eskiden de ithal koltukların fiyatları aldı başını gitti napcaz bilmiyorum.
dandik koltuklar bile lüx oldu para olmadımı g0tümüz rağat etmiyor malasef :D

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Halil
bende msi var hocam memnun değilim açıkcası sanki xdrive daha konforlu gibi isme para verdim gibi geliyor.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
eyyüb
bende msi var hocam memnun değilim açıkcası sanki xdrive daha konforlu gibi isme para verdim gibi geliyor.
hiç bir koltuk rağat degil 12bin altı düzgün koltuk yok gibi berki msi dağa rahattır emin ol :D

GirayHan

80+ Gold
öyle hocamda sonuçta sandalye markası değil marka sattığını düşünüyorum bende MAG CH120 bu var
x drive'ın en iyi koltuğundan daha iyi :) MSI patentli ürettiriyor bu koltukları. bizim türkler gibi fason malzeme kullanmıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç bir koltuk rağat degil 12bin altı düzgün koltuk yok gibi berki msi dağa rahattır emin ol :D
MSI'dan xdrive'a geçicek tahtaya oturcak haberi yok gibi bence :D

gacır gucur filarmoni orkestrası

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
eyyüb
öyle hocamda sonuçta sandalye markası değil marka sattığını düşünüyorum bende MAG CH120 bu var
alıcan arabada satılan 100 tllik delik sandelye sağlam sünger yapıcan arka destek fileli alıcan konfora bak :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Qpre

GirayHan

80+ Gold
alıcan arabada satılan 100 tllik delik sandelye sağlam sünger yapıcan arka destek fileli alıcan konfora bak :D
sparco marka bakabilirsin :D gerçekten araba koltuğu kullanıyorlar oyuncu koltuklarında :D

Top Bottom