Neler Yeni

XDRİVE VS HAWK !????

Hyphen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Anıl
Merhabalar 2 koltuk arasında kaldım xdrive sancak ve hawk chair fab V3 hangisini onerirsiniz

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Deri isteniyorsa Xdrive Sancak
Kumaş isteniyorsa Hawk
Kumaş daha uzun ömürlü olur o yüzden hawk derim. Ayrıca forumda bir sürü hawk koltuk kullanan kişi var ve memnunlar.
@cemtastan2301 <333333

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Xdrive yazın terletir
Hawk ise kumaş olduğu için terletmez ama hawk oyuncu koltuğuna sert diyorlar ben kullanmadım bilmiyorum ama dediğim gibi sert diyorlar
İkisinden biri dersen hawk alın daha iyi
Ben xdrive sancak kullanıyorum yazın biraz bel tarafını terletiyor ama çok rahat

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
Hawk kullanıyorum, malzeme kalitesi iyi.
3d kolçak var ve oldukça sağlam.
Bel yastigi ve boyun yastığı iyi ama keşke bel yastığı biraz daha uzun olsaymış.
Uzun kullanımlarda oturuş pozisyonunu ayarlamassan az bir şey sırt ağrısı yapabilir.
Oturak kısmı yumuşak, ağrıtmıyor.
Boyun yastığı için 1.80 ideal boy diyebilirim.
Ayakları plastik değil metal ve koltuk oldukça ağır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca yaklaşık 35-40° arası sıcaklara kadar test etme şansım oldu kesinlikle terletmiyor.
Fakat odanın sıcaklığı 35 dereceyi geçiyorsa xdrive deri modeller kesinlikle terletecektir.

Hyphen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xdrive yazın terletir
Hawk ise kumaş olduğu için terletmez ama hawk oyuncu koltuğuna sert diyorlar ben kullanmadım bilmiyorum ama dediğim gibi sert diyorlar
İkisinden biri dersen hawk alın daha iyi
Ben xdrive sancak kullanıyorum yazın biraz bel tarafını terletiyor ama çok rahat
Benim icin rahat olması önemli Mersin'de yaşıyorum çok sıcak oluyor buralar heralde hawk alırım teşekkür ederim değerli yorumunuz için az para değiller 1500 TL insan bı dusunuyor 1 aydır araştırıyorum ince detayına kadar

Hawk kullanıyorum, malzeme kalitesi iyi.
3d kolçak var ve oldukça sağlam.
Bel yastigi ve boyun yastığı iyi ama keşke bel yastığı biraz daha uzun olsaymış.
Uzun kullanımlarda oturuş pozisyonunu ayarlamassan az bir şey sırt ağrısı yapabilir.
Oturak kısmı yumuşak, ağrıtmıyor.
Boyun yastığı için 1.80 ideal boy diyebilirim.
Ayakları plastik değil metal ve koltuk oldukça ağır.

Ayrıca yaklaşık 35-40° arası sıcaklara kadar test etme şansım oldu kesinlikle terletmiyor.
Fakat odanın sıcaklığı 35 dereceyi geçiyorsa xdrive deri modeller kesinlikle terletecektir.
Mersin'de yasiyorum ve baya sıcak oluyor kime sorsam hawk al diyor uste de dediğim gibi 1 aydır araştırıyorum hawk alırım heralde memnunsaniz gerçekten

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Benim icin rahat olması önemli Mersin'de yaşıyorum çok sıcak oluyor buralar heralde hawk alırım teşekkür ederim değerli yorumunuz için az para değiller 1500 TL insan bı dusunuyor 1 aydır araştırıyorum ince detayına kadar
çok sıcak oluyorsa kesin hawk öneririm, ben batı karadenizde oturuyorum o kadar sıcak olmuyor o yüzden xdrive aldım

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş

Mersin'de yasiyorum ve baya sıcak oluyor kime sorsam hawk al diyor uste de dediğim gibi 1 aydır araştırıyorum hawk alırım heralde memnunsaniz gerçekten
1350 TL idi, kod ile 1300 e almıştım.

Ben bir suredir kullanıyorum, 90 kiloya yakın olmama rağmen tık yok koltukta. Gıcırtı sesi vb. Sesler yok. Almadan önce kod bulun, genelde yt veya tw yayincilarinda oluyor kodlar, bu sayede indirim kazanirsiniz.

Hyphen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Anıl

Ben bir suredir kullanıyorum, 90 kiloya yakın olmama rağmen tık yok koltukta. Gıcırtı sesi vb. Sesler yok. Almadan önce kod bulun, genelde yt veya tw yayincilarinda oluyor kodlar, bu sayede indirim kazanirsiniz.
Şuan 1500 TL kod varmı hala bulabilirmiyim

Ben bir suredir kullanıyorum, 90 kiloya yakın olmama rağmen tık yok koltukta. Gıcırtı sesi vb. Sesler yok. Almadan önce kod bulun, genelde yt veya tw yayincilarinda oluyor kodlar, bu sayede indirim kazanirsiniz. Benim kilo 70 boy 185 teşekkür ederim bulmaya calisicam

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
Top Bottom