Neler Yeni

❌İndirim Bitti! "XFX SPEEDSTER MERC 319 RX 6900 XT BLACK" 🔥14.200₺🔥 yanıyor.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Olay ne la bu tantana ne 14 k ya cillop gibi kart

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,336
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
google'a " ironi " yaz bakayım yaşı ufak kardeşim kelime dağarcığın genişlesin biraz
Tmm çok sağollll hadi kolay gelsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bi beyfendi kartı beğenememişte işte bir şey anlatsan kafasıns girmez ezbere bomboş konuşuyor çok bilmişlik taslamasın millete gelmiş bana ironinin ne olduğunu öğretmeye çalışıyor

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın
3080ti ile 3090 arasında fark yok denecek kadar az zaten 1080p ve 1440p' de
4k da 5-8 fps geride o da oyundan oyuna

Knk yazılım hataları mevcut düzeltmeye çalıştıkça iyice sorun çıkarıyor ve fsr 2.0 hala doğru düzgün oyuna desteği yok cod mw 2022 geliyor bari ona eklesinler.

Ben öyle düşünmüyorum çoğu kişide böyle düşünmüyor, kendi fikrin saygı duyarım. Ayriyetten Smart Access Memory 30 fps fark yarattığı oyunlar bile var. AMD gpu da 128 MB sonsuz bellek diye bir şey var o yüzden Nvidia şuan resizable bar ile bunu bir tutman sadece komik. 4k da Rx6900xt nin rakibi testler ile ortada sana aynı videoyu 99873828. kez atmak istemiyorum o yüzden fikirlerine saygı duyuyorum ama insanlara kendi düşüncelerini ve öngörülerini gerçekten de öyleymiş gibi göstermene tilt oldum önce ki tartışmalar da. Sorun sadece bu marka bağımlılığına ve fanlığına gerek yok. Nvidia da f/p güçlü kartlar çıkartsın onlarıda alalım, müşteriye rekabet yarar. :)
Knk 3080 ti 4k da rekabet edebiliyor yani bir çok video izledim ve eğer rx 6900xt hata yapmaya devam ederse böyle gömdükçe gömerim rekabet bize yarar eleştiri yapacağız ki düzeltmesi için düzeltsin tek kişi bunu söyleyip diğer insanlar susuyor ise 2.el de ekran kartları değer kaybetmesin diye dir bunun başka bir açıklaması yoktur. Sende biliyorsun ki nvidia kartlar çıktığında rtx 3080 9.5-13k arasında idi rtx 3090 da 16k civarında idi rtx 3060 ti şuan olsa peynir ekmek gibi satar 4.9k idi hadi o zaman dolar 8 diyelim şuan 17.5 doğru gidiyor 2000-2500tl artmış olmalı düşürmeyen nvidia ben buna da kızıyorum fırsatçılık yapıyorlar birde stokları da amd gibi kalmadı mining den dolayı yani rtx 4000 serisini bekleyip o zaman anlayacağız farkı.

Son düzenleme:

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın
Knk ben asus tuf gaming alacağım bir şey gözüme kestirdim 11.5k yarına kadar alacağım net. AMD kart ama olsun asus rog ve tuf serilerini aşırı beğeniyorum fiyat da 11.5k geliyor üst seviye kart hem. Merc serisinden iyidir hem rgb ve garanti konusunda üzmez diye düşünüyorum rx 6600 pulse alacak varsa yazsın fiyat anlaşırız :)

YanCaman

80+
Knk ben asus tuf gaming alacağım bir şey gözüme kestirdim 11.5k yarına kadar alacağım net. AMD kart ama olsun asus rog ve tuf serilerini aşırı beğeniyorum fiyat da 11.5k geliyor üst seviye kart hem. Merc serisinden iyidir hem rgb ve garanti konusunda üzmez diye düşünüyorum rx 6600 pulse alacak varsa yazsın fiyat anlaşırız :)
Hangi modeli 11.5 k acaba. 6900xt mi ?

Top Bottom