Neler Yeni

Xiaomi 14 benzeri amiral gemisi telefon tavsiyesi

Löschen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Atalay Düzgün
Yurtdışı olarak alacağım uzun yıllar götürsün kamera ve günlük kullanım için performanslı bişey arıyorum yardımcı olur musunuz?

şahin doğan

80+ Platinum
Ne yönden benzer? bence en benzeyen cihaz S24+ ama en basitinden Xiaomi 14 gibi hızlı şarj yok.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
xioami 14 ultra

Löschen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Atalay Düzgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne yönden benzer? bence en benzeyen cihaz S24+ ama en basitinden Xiaomi 14 gibi hızlı şarj yok.
genel olarak işlemci yönünden ama dediğim gibi kamera yönünden de üzsün istemiyorum telefonlara çok takıntılı birisi de değilim ama biraz xiaomi takıntım var maalesef üzmez gibi ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

xioami 14 ultra
hocam fazla kaçar gibime geldi ama düşünürüm yine kamerası mükemmel ultranın

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
genel olarak işlemci yönünden ama dediğim gibi kamera yönünden de üzsün istemiyorum telefonlara çok takıntılı birisi de değilim ama biraz xiaomi takıntım var maalesef üzmez gibi ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam fazla kaçar gibime geldi ama düşünürüm yine kamerası mükemmel ultranın
13 ultra da iş görür ama 14 ultra baya güzel

Löschen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Atalay Düzgün
13 ultra da iş görür ama 14 ultra baya güzel
xiaomi 14 ün işlemcisi 13 ultradan daha iyi diye biliyorum bütçe de biraz daha yukarı çıkabilirsem 14 ultra alırım büyük ihtimalle

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,549
İsim
uwu
Yurtdışı olarak alacağım uzun yıllar götürsün kamera ve günlük kullanım için performanslı bişey arıyorum yardımcı olur musunuz?
ben telefonlarda sonuna kadar apple ve samsung öneriyorum şimdi %20 daha iyi performanslı diye alacağınız xiaomi 2 yıl sonra samsung yada iosa göre bug yaşatır , malzeme kalitesine bir şey diyemem ama illa alacaksan s23u/s24u öneririm

Löschen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Atalay Düzgün
ben telefonlarda sonuna kadar apple ve samsung öneriyorum şimdi %20 daha iyi performanslı diye alacağınız xiaomi 2 yıl sonra samsung yada iosa göre bug yaşatır , malzeme kalitesine bir şey diyemem ama illa alacaksan s23u/s24u öneririm
hocam haklı olabilirsiniz de onlar yd da bütçemi aşıyor maalesef,iphonelarda burda kayıt sorunu çıkartıp durucak gibime geliyor sürekli.Amacıma ve günlük kullanım için ve birkaç senelik bir cihaz için xiaomi taraftarıyım ben

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,549
İsim
uwu
hocam haklı olabilirsiniz de onlar yd da bütçemi aşıyor maalesef,iphonelarda burda kayıt sorunu çıkartıp durucak gibime geliyor sürekli.Amacıma ve günlük kullanım için ve birkaç senelik bir cihaz için xiaomi taraftarıyım ben
s23u bütçen yeter aslında 26k civarıydı

Top Bottom