Neler Yeni

XİAOMİ REDMİ 12 VS XİAOMİ 12 PRO 5G YD

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Bütçe
8500
Merhaba anneme bu fiyat bandın da telefon almak istiyorum xiaomi redmi 12 Türkiye garantili 7500tl civarların da yurtdışı 12 pro 5g 7500-8000 - kamerası fena olmasın şarjı uzun gitsin kafi bizim için kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ya da bu fiyat bandın da tavsiyesi olan var mı , teşekkürler

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,735
İsim
Oğuz
12 pro speed versiyonu var YD ona bak.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
Merhaba anneme bu fiyat bandın da telefon almak istiyorum xiaomi redmi 12 Türkiye garantili 7500tl civarların da yurtdışı 12 pro 5g 7500-8000 - kamerası fena olmasın şarjı uzun gitsin kafi bizim için kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ya da bu fiyat bandın da tavsiyesi olan var mı , teşekkürler
5g var bende. Tek eksiği benim cihazda hindistan romu olduğu için nfc yok. Birde dirençli imei atmak nasıl olur bilmiyorum. Daha attirmadim. Ama gayet yeterli bir cihaz. Android 14 ve hyperos da alacak cihaz. Ama işte bunun için dirençli imei lazım diye biliyorum.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12 pro speed versiyonu var YD ona bak.
teşekkürler bakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

5g var bende. Tek eksiği benim cihazda hindistan romu olduğu için nfc yok. Birde dirençli imei atmak nasıl olur bilmiyorum. Daha attirmadim. Ama gayet yeterli bir cihaz. Android 14 ve hyperos da alacak cihaz. Ama işte bunun için dirençli imei lazım diye biliyorum.
teşekkürler. kaç TL ye almıştın üstad peki bizim burda yd satan bir yer var şarj aleti 67w diyor başka bir marka xiaominin değil onla beraber 8k dedi direnç imei hakkın da hiçbirşey bilmiyorum

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Yusuf Kaplan
teşekkürler bakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler. kaç TL ye almıştın üstad peki bizim burda yd satan bir yer var şarj aleti 67w diyor başka bir marka xiaominin değil onla beraber 8k dedi direnç imei hakkın da hiçbirşey bilmiyorum
Ben sıfır aldım üstüne eski telefonu verdim 5500 e geldi. Tanıdık yerdi zaten. Şarj cihazı da yurtdışı uçluydu. 67 galiba. Dönüştürücü ile kullanıyorum

Top Bottom