Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Air Fryer 3.5L 799₺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Bu yaşanılan durum için 50 TL hediye çeki vereceklermis alan oldumu benim para kadem hala olmadi hediye cekide almadım ama vereceklermis dün konuştum temsilci ile

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu yaşanılan durum için 50 TL hediye çeki vereceklermis alan oldumu benim para kadem hala olmadi hediye cekide almadım ama vereceklermis dün konuştum temsilci ile
Bana hediye çeki verdiler ama THH başvurusunu etkileyebilir diye kullanmayı düşünmüyorum şu anlık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Köksal
Afiş bile bastırmışlardi, 4/5 saat satışta kaldı. Fiyat hatasi olduğunu düşünmüyorum. Hit kasmak için yapılan bir hamle idi. Verdik thh bakalım
IMG_20220807_125305.jpg

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Onur
THH şikayet edin
aşağıdaki dilekçe ile

../../.... tarihinde www.siteadresi.com internet sitesi üzerinden ......... sipariş numarası ile ".............." isimli ürünü sipariş ettim. Ürünün kampanyalı fiyatı ... TL olarak görünüyordu ve bu tutarı kredi kartımla ödedim. Oluşturduğum sipariş, haklı bir gerekçe gösterilmeden iptal edildi. Kampanyaya ilişkin ekran görüntüsü, sipariş detayları ve iptal bildirimi ekte gönderilmiştir.

Herhangi bir talebim olmadan iptal edilen sipariş nedeniyle mağduriyet yaşadım. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 6. maddesi uyarınca "Vitrinde, rafta, elektronik ortamda veya açıkça görülebilir herhangi bir yerde teşhir edilen malın, satılık olmadığı belirtilen bir ibareye yer verilmedikçe satışından kaçınılamaz." Bu doğrultuda satın aldığım ürünün ödemiş olduğum bedel karşılığında tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

spoZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren
Thh başvurusu ne kadar sürede sonuçlanıyor bilen var mı?

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Bir gelişme var mı arkadaşlar?

Penguen

80+ Silver
Benimki 15'inde karara bağlandı olarak gözüküyor ama henüz aramadılar. Haftaya ararlar muhtemelen. Sonuç ne bilmiyorum yani şu anda.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Benimki 15'inde karara bağlandı olarak gözüküyor ama henüz aramadılar. Haftaya ararlar muhtemelen. Sonuç ne bilmiyorum yani şu anda.
Merhaba ivd.gib.gov.tr üzerinden kontrol edermisiniz eğer e tebligat'a kayıt olursanız oraya anlık düşüyormuş bildiğim kadarıyla.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom