Neler Yeni

Xiaomi Mi TV Stick Alınır mı?

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih
Çıktığından bu yana yaklaşık 3 yıldır İptv en çok olmakla birlikte netflix youtube vs için kullanıyorum donma kasma vs yok yaşamadım video çekipte atabilirim. Daha kaliteli cihazlar var evet ama tercih edilip alınabilir bence donma gibi problem hiç yaşamadım.
En son güncelleme geldi kasıyor gibi yorumlar okudum öyle bir problem varmı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

burdan nays ile alın %10 iade alırsınız paranızı 100 TL falan daha düşer

hatta güncel 4k olanı alın yeni versiyon bu aynı para sonuçta yeni yenidir

Hepsi burada da 1.100₺ aynı ürün trendyolda daha ucuzmus kargo fiyati çıkmıyorsa burdan da alabilirim hepsi burada da premium ile hepsipay para iade olayıda var 10-15₺ geri döner

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Doğan gelişigüzel
nays ile alın hepsiburadada geçer trednyoldada problem yok %10 geri para alısınız nakit alım yapıyorsanız

Yaser_5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yaser
Merhabalar 1080p çözünürlükte Tv'im var android yok maalesef Xiaomi mi tv stick 1000₺ küsür bir fiyatta satılıyor kullanan varsa deneyimini yazabilir mi donma kasma gibi sorunlar ortaya çıkar mı ?
Kesinlikle alınır 1,5 senedir sürekli kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Öz. K.
En son güncelleme geldi kasıyor gibi yorumlar okudum öyle bir problem varmı ?

Hepsi burada da 1.100₺ aynı ürün trendyolda daha ucuzmus kargo fiyati çıkmıyorsa burdan da alabilirim hepsi burada da premium ile hepsipay para iade olayıda var 10-15₺ geri döner
Yok hayır güncellemelerin hepsi yapılı hala aynı şekilde bu söylediğim işler için donmadan kullanıyorum. Problem yaşamazsın bence f/p ürünü ben 3 yıldır çok memnunum halada öyle

Yok hayır güncellemelerin hepsi yapılı hala aynı şekilde bu söylediğim işler için donmadan kullanıyorum. Problem yaşamazsın bence f/p ürünü ben 3 yıldır çok memnunum halada öyle
Belki görmek istediğin bir şey olursa kasacak mı vs diye video çekerim hatta yarın yazarsan ona göre tercih yapabilirsin alırken

Semihz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Semih

Belki görmek istediğin bir şey olursa kasacak mı vs diye video çekerim hatta yarın yazarsan ona göre tercih yapabilirsin alırken
Ben almaya karar verdim 4k olani alsam 1080 p tv de açar değil mi 1080 olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Öz. K.
Ben almaya karar verdim 4k olani alsam 1080 p tv de açar değil mi 1080 olarak
Açar hatta deniyeceğim benim ki 1080p cihaz 4k yayın açacak mı diye birazdan yazacağım. Brom zaten izleyeceğin iptv netflix youtube çok ram tüketen şeyler değil bunlar sadece kullanım amacın buysa bence çok mantıklı istiyorsan işte iptvde şunu aç bunu aç diye video çekerim bak almadan tekrar söyliyim dostum.

Top Bottom