Neler Yeni

xiaomi note 12 pro alınır mı?

xF4ko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
ÖMER YAVAŞ
İlgilendiği Kategoriler
PC TOPLAMA
Instagram
sergio_faruq
arkadaşlar kaçak xiaomi note 12 pro 5g alınır mı? 8/256 fiyatı 8600tl

Fiyat kazık Adana'da 7000 TL'ye veriyorlar.
Yurt içi ile o kadar ciddi bir fark yok fiyat açısından alacak olursan eğer ben olsam yurt içi alırdım, 8600 TL açısından konuşuyorum.
Telefona gelecek olursak alınır ortalama segment telefonu iş görür.

dacari1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Osman Aydoğmuş
Bu mu Note 13 Pro 4G mi peki ?

Ha bide 7000 TL olmasına rağmen ben bile yurt dışı almayı düşünmüyorum. Yurt dışı almak için yurt içi ile arasında yarı yarıya en az fark olmalı. Şuanda yurt dışı en mantıklı android Poco X6 Pro 11000 TL fiyatı var.
Fiyat kazık Adana'da 7000 TL'ye veriyorlar.
Yurt içi ile o kadar ciddi bir fark yok fiyat açısından alacak olursan eğer ben olsam yurt içi alırdım, 8600 TL açısından konuşuyorum.
Telefona gelecek olursak alınır ortalama segment telefonu iş görür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mu Note 13 Pro 4G mi peki ?
Arada ciddi fark yok. Bana kalsa 12 alırdım ama. İşlemci açısından. Kamera olarak ise 13. Gerisi benzer dediğim gibi arada ciddi fark yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu devirde yurt dışı almayın ama bence arkadaşlar ne olacağı hiç belli değil verin 2-3k daha yurt içi alın hem kafanız rahat. Türkiye burası yarın öbür gün bir yasa çıkar telefon gider. Ben şuanda kaçak Redmi 9 kullanıyorum, IMEI kaydı gitti diye uğraşmamak için telefon değiştiriyorum. IMEI gidince bilgilerin gitme riski çok IMEI atarken. Bu iş kumar işi kısaca oynanmaz bence.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
İsmet Uygar Koyak
Xiaomi telefonlar iyidir.Alabilirsin. Bende Xiaomi redmi note 11 pro var ve çok memnunum. Samsung telefonlara da bakabilirsin.

Top Bottom