Neler Yeni

Xiaomi redmi note 8 ses azaltma tuşu basılı kaldı

fuqant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Furkan
xiaomi redmi note 8 telefonumun ses azaltma tuşu basılı kaldı şu tuşu etkisizlestirmenin bi yolu felan varmı köydeyim tamirciye felan götüremiyorum sinir krizi geçiricem bunu yazarken sağdan sağdan ses ibresu çıkıp duruyo yardım edin lütfen

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,823
İsim
göksel yurtcan
xiaomi redmi note 8 telefonumun ses azaltma tuşu basılı kaldı şu tuşu etkisizlestirmenin bi yolu felan varmı köydeyim tamirciye felan götüremiyorum sinir krizi geçiricem bunu yazarken sağdan sağdan ses ibresu çıkıp duruyo yardım edin lütfen
cımbızla çıkarmaya çalış bendede olmuştu

fuqant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonu normal basıp kapatmaya çalışıyorum yok olmuyor onu da engelliyor sabahtan beri en az 20 tane screenshot aldı çözümü varmı bunun sinirim bozuldu ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

cımbızla çıkarmaya çalış bendede olmuştu
yok usta tuş normal olduğu gi i duruyor sorun da orda zaten içeri göçmedi kendi kendine kisiyor sesi sorun telefonun içinde

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,823
İsim
göksel yurtcan
telefonu normal basıp kapatmaya çalışıyorum yok olmuyor onu da engelliyor sabahtan beri en az 20 tane screenshot aldı çözümü varmı bunun sinirim bozuldu ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok usta tuş normal olduğu gi i duruyor sorun da orda zaten içeri göçmedi kendi kendine kisiyor sesi sorun telefonun içinde
o zaman yapacak bir şey yok hocam

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,186
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Ses açma tuşuna bas belki üstten belki yerine çıkar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,657
Üyeler
151,587
Son üye
JEIR4
Top Bottom