Neler Yeni

Xiaomi Redmi Note11 Pro ses ve IG videolarında donma

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Cemal Hasan
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Problemimi şöyle açıklayayım;
Bir video kaydı yaptığımda ya da ses kaydı yaptığımda videoda ve ses kaydında sesler çok tuhaf çıkıyor. Müzikli hikaye atarken ya da bir konser videosu çektiğimde gram ses kalitesi yok sanki konuşma sesini ön plana çıkarmak için enstrüman seslerini bastırıyor gibi algılıyorum.
İkinci problem İnstagramda gezerken keşfette ya da anasayfada bir videoya denk geldiğimde ( ara sıra hikayelerde de oluyor) videolar aşırı derecede donuyor ve takılıyor bu sadece IG da oluyor youtube ya da twitter gibi platformlarda izlerken herhangi bir problem yok. İntertte araştırma yaptım bir kaç sitede aynı sorunu yaşayan insanlar var fakat bunun bir çözümünü bulamadım.
Yazılımsal bir problem çünkü sesli konuşmada olsun WP tan ses kaydı atarken görüntülü konuşurken vs herhangi bir problem yaşamıyorum. Markanın müşteri hizmetlerini aradım bu cihaz hakkında size böyle bir geri dönüş yapıldı mı diye böyle bir problemden bilgileri yok. Şikayervar da bir arkadaş aynı problemden cihazını garantiye göndermiş tamir ettik diyip geri göndermişler ama sorun hala devam ediyor (bir çok kez göndermiş arkadaş yazdığına göre)
Artık bu durum canımı sıkmaya başladı cihazımdan soğudum gerçekten. Daha önce note 9 pro kullanan birisi olarak güvenerek 11 pro ya geçiş yaptım fakat gram memnun değilim.Forumda aynı sorunu yaşayan ya da bu sorun hakkında bilgisi çözümü olan dostlarım var mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,640
Üyeler
147,580
Son üye
Glorie
Top Bottom