Neler Yeni

Xiaomi'den artık soğumaya başladım

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
miui yüzünden olan bir durum kendisi rezalet bir ui bilgim deneyimim falan olsa custom rom kurardım ama şuanlık elimde yedek telefon yok brick olursa bitirir beni yıl sonu iphonenin sağlam telefonlarından birine geçeyimde rahat edeyim eniştede 14 pro var. bi dönem bende kullandım iphone de yenileri pahalı diye xiaomiden devam ediyorum çekilmez bu böyle sıfır bi tane cihaz almam gerekicek gibi sağlam para biriktirmeliyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende gene tam tersi ios gerek arayüz gerek tasarım olarak daha iyi geliyor xiaomide kanser oldum bi güncelleme yüklerim gider telefon alev topuna döner diğer güncellemede telefon kasar reklamları zaten ayrı bir dert. Telefonda Xiaomi neyse pcde radeon o ikisinede bulaşmam bundan sonra ikisindende çok çektim .
PC de Ndvida-Ryzen / Telefonda iPhone veya Samsung

Hocam ben de 12 t var gayet memnunum iosun kahrını çok çektim Xiaomi bana ilaç geldi 😁
İos'lu olan cihazın modeli neydi hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
burak
PC de Ndvida-Ryzen / Telefonda iPhone veya Samsung

İos'lu olan cihazın modeli neydi hocam?
iPhone 11 di hocam genel olarak depolama ve uygulama çok kullaniyordum zamanla problem yaşatmaya başladı bir çok sene de farklı modellerini kullandım ilk kez de android kısmına dönüş yaptım farklılık olduğu için belki de bana öyle geliyordur .

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
iPhone 11 di hocam genel olarak depolama ve uygulama çok kullaniyordum zamanla problem yaşatmaya başladı bir çok sene de farklı modellerini kullandım ilk kez de android kısmına dönüş yaptım farklılık olduğu için belki de bana öyle geliyordur .
Donma kasma yoktu ama değil mi?

ysuflix

80+ Gold
Bende redmi note 10s var miui arayüzü reklamları, bugları, kamera kalitesi, dk başı instadan atmalar vb. lanet ettim cihaza. Nefret ediyorum telefondan ama para yok işte.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
burak
Isınma batarya ömründen kaynaklı olabiliyor deniyor hocam.
Yani ben kendi tecrübemi aktardım zaman ne gösterir bilmem android kullanicaksan en iyisini alacaksın ios kullanıcaksan zaten iyisini alırsın demektir ucuz diye android alirsan bu gibi problemler olması normal

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Xiaomi alınca düz model alıcan arkadaş. Bir dostum aldı düz Mi14 Çok efso olmuş. Hatta İphone almak isteyenler hiç düşünmesin bu cihazı alsın o kadar iyi yani

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Semih Kandıraz
Xiaomi alınca düz model alıcan arkadaş. Bir dostum aldı düz Mi14 Çok efso olmuş. Hatta İphone almak isteyenler hiç düşünmesin bu cihazı alsın o kadar iyi yani
Hocam Mi14 ile Mi11T yi kıyaslamak biraz mantıksız Xiaomi nin son modeli o zamanla oda böyle hatalar verebilir

java

80+ Bronze
Samsung al keyfine bak.

java

80+ Bronze
Mı 9T kullanıyorum yıllardır eskimesine rağmen performansından memnunum.
Xiaomi 2021den sonra bozdu hocam. Bendede mi 6 vardı çoğu cihaza taş çıkartır hala.

S20 fe alınır mı?
Güncelleme almıyor ama Android'de güncelleme o kadarda önemli değil bence. Alınabilir ama güncel bir cihaz istiyorsan kesinlikle Galaxy A34 al.
(Ayrıca Snapdragon'lu modeline bak S20 FE'nin.)

Top Bottom