Neler Yeni

Yardım XPG Summoner klavyede çınlama/yay sesi

TR4SE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Bayram
Birkaç gündür yeni aldığım XPG Summoner Blue Switch klavyeyi kullanıyorum ama bu birkaç gün içerisinde bazı tuşların normale göre fazlasıyla çınlama/yay sesi çıkarttığını fark ettim. Bu 2. Mekanik klavyem. İlk klavyem Hydra R6 idi ve Outemu olmasına rağmen çınlama sesi yok denecek kadar azdı fakat Summoner Cherry MX kullanmasına rağmen böyle bir ses çıkarıyor ve sebebini anlamış değilim.. Bu normal midir? Ürünü yenisiyle iade etmeli miyim?

Musa Dinç

80+ Bronze
İade et kronik sorun o mekanik klavyelerde. ( o modelden bahsediyorum)

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Musa Dinç

80+ Bronze
Almayı düşünüyorum. Kronik derken ? Abdullah abi bundan bahsetmemişti
Bu boşluk tuşunda çınlama tarzı bu mekanik klavyelerin bazılarında olur ve rahatsız edici sestir o yüzden kronik diye geçer ama tabi takmam dersen al.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Birkaç gündür yeni aldığım XPG Summoner Blue Switch klavyeyi kullanıyorum ama bu birkaç gün içerisinde bazı tuşların normale göre fazlasıyla çınlama/yay sesi çıkarttığını fark ettim. Bu 2. Mekanik klavyem. İlk klavyem Hydra R6 idi ve Outemu olmasına rağmen çınlama sesi yok denecek kadar azdı fakat Summoner Cherry MX kullanmasına rağmen böyle bir ses çıkarıyor ve sebebini anlamış değilim.. Bu normal midir? Ürünü yenisiyle iade etmeli miyim?
iade edin

Top Bottom