Neler Yeni

Xpg summoner silver switch ilk bakış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tayfun Balım
Arkadaşlar klavye bugün elime geçti. Bir süre araştırma yaptıktan sonra bu bütçede mekanik ve full klavye olan başka bir klavye bulamadım.

Biraz önce kurulumunu yaptım ve ilk izlenimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum:

Bonus: Klavyenin kablosu neden bu kalın (Limana gemi mi yanaştıracağız arkadaş) ve kısa. Karşılaştırma amaçlı mouse koblusu ile yana yana fotoğraf yüklüyorum.
Ayrıca klavyede neden iki tane usb A kablosu var anlamadım. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
1- Alüminyum gövdeye sahip ve oldukça ağır yaklaşık 1kg
2- Türkçe karakter ve büyük enter olması gayet iyi büyük enter benim için ve birçok arkadaşımız için önemli.
3- Silver switch çok hassas ( Bu konuda uyaran arkadaşlar olmuştu ancak razer ornata v3x düşük profilden geçtiğim için alışmak uzun sürmeyecektir.
4-Yazılımındaki sorunlar iyileştirilmiş gibi görünüyor.
5- Bazı tuşlarda yay sesi var ancak beni pek rahatsız etmedi. (ilk mekanik klavye deneyimim)
6- Switchlerden gelen sen ses son derece az, kullandığım 50 liralık klavyeler bile daha sesli çalışıyordu.
7- Basış hissiyati ve geri bildirimleri son derece tatmin edici
8- Suni deri bilek desteğinin mıknatısı bence gayet iyi tutuyor. (Bazı arkadaşlar manyetiği zayıf diyordu)
9- Yanında yedek tuşlarla geliyor wasd ve yön tuşları

Teknolojik ürünlerimin hepsini çok narin kullandığım için kısa vadede sorun çıkaracağını düşünmüyorum indirimdeyken almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Ekler

• DSC_0119.JPG
    DSC_0119.JPG
    1.1 MB · Hit: 115
  • DSC_0118.JPG
    DSC_0118.JPG
    3.1 MB · Hit: 116
  • DSC_0122.JPG
    DSC_0122.JPG
    3.8 MB · Hit: 122
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Klavyenin ses tekerinin hemen aşağısında usb portu var o yüzden 2 adet usb portu kaplıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Bilek deateğinin plastik ile birleştiği kısımlardan patlıyor haberin olsun. Silver Switch hassas elin alıştıktan sonra çok dahat gelir.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Kaç TL ye aldın Hocam birde aldığın yerin linki gelir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tayfun Balım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilek deateğinin plastik ile birleştiği kısımlardan patlıyor haberin olsun. Silver Switch hassas elin alıştıktan sonra çok dahat gelir.
Hocam bilek desteğini açmadım 100 liraya dandik bilek desteği aldım onu kullanacağım. Aklıma eser satarım falan herşeyi eksiksiz ve sağlam olsun öyle daha rahat satılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç TL ye aldın Hocam birde aldığın yerin linki gelir mi
Hocam ben n11 den kupon+naysla 1520 TL ye aldım. Şuan gaming gen tr de 1499tl dün 1399 du 100 lira zam gelmiş. Bu bütçe bandından full ve cherry switch kullanan başka mekanik klavye bulamadım. Malzeme kalitesi beklediğimden iyi çıktı. Uzun vadede ne olur bilemiyorum.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Hocam bilek desteğini açmadım 100 liraya dandik bilek desteği aldım onu kullanacağım. Aklıma eser satarım falan herşeyi eksiksiz ve sağlam olsun öyle daha rahat satılıyor.

Hocam ben n11 den kupon+naysla 1520 TL ye aldım. Şuan gaming gen tr de 1499tl dün 1399 du 100 lira zam gelmiş. Bu bütçe bandından full ve cherry switch kullanan başka mekanik klavye bulamadım. Malzeme kalitesi beklediğimden iyi çıktı. Uzun vadede ne olur bilemiyorum.
Anladım hocam bende alacağım 1 ay sonra o yüzden sordum

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Rick Baba

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Tayfun Balım
Anladım hocam bende alacağım 1 ay sonra o yüzden sordum
Hocam bütçeniz el veriyorsa şimdi alın bence asgari ücret zammıyla beraber her ürüne zam gelecektir.

Ben bunu 3 aydır takip ediyorum ama foto atınca farklı geldi ben tek renk sanıyordum hocam
Hocam tek renk var gökkuşağı var bastığınız tuşlardan yayılan efektler var full rgb

SoftBant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Güran
Hocam klavyeyi hangi siteden aldınız çünkü büyük switch var da sizde bende oradan alayım

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
güle güle kullanın müthiş klavye