Neler Yeni

xrades mousepad nasıl?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
bende de steelseries var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de large kullanıyorum ama xl çok daha büyük masanı kaplar tamam ama bana gereksiz geliyor boş para gibi
Kardeşim daha küçüğü daha ucuza değil ki? Kaldı ki 45x40 nereye masanı kaplıyor Allah aşkına.

Cagan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Eyüb Çağan
Kaldı ki masana sığdığı sürece gereksiz büyük diye bir mantık yok. Yani daha küçük daha kalitelisini daha ucuza alamayacağına göre bu iyidir.
kanka bu arada attığın xl değilmiş öyle görünce xl sandım kusuruma bakma

Kardeşim daha küçüğü daha ucuza değil ki? Kaldı ki 45x40 nereye masanı kaplıyor Allah aşkına.
kanka linkte xl yazınca xl sandım ama medium ya da large sanırım attığın link kusura bakma tekrar

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben 70x40 xrades kullanıyorum mesela. 70x30 Monster küçük geldiği için geçtim. Dekoratif olarak güzel hardcore cs/valo oynamayanlar için idare eder kalitede ikisi de ama sırf FPS oyunu için alacak olsam ya SS qck/sck+ alırım ya da HyperX pro S felan alırım ama aradaki fiyat farkını vermeye gerek yok. Bu mousepad güzel indirimde şu anda.

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Bunun boyu 45*40 nasıl küçük?

kabul
arkadaşım aynısını kullandığını söylemişti ölçmüştük daha farklı çıkmıştı demekki onunki L falandı

XL almanı önermiyorum gereksz büyük oluyor kullanmıyorsun bile large yeterli ben de large kullanıyorum 400 dpi 0.5 sens
normal mousepadim 90x40 klavye+mouse olan bunun gibi özgür bir şey istiyorum skalam gereksiz büyüklük konusuna giremeyecek kadar geniş sanırsam :)

Kaçırma bütçene uyuyorsa
boyutu 45x40 değil mi ona göre sipariş oluşturacağım

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
arkadaşım aynısını kullandığını söylemişti ölçmüştük daha farklı çıkmıştı demekki onunki L falandı

normal mousepadim 90x40 klavye+mouse olan bunun gibi özgür bir şey istiyorum skalam gereksiz büyüklük konusuna giremeyecek kadar geniş sanırsam :)

boyutu 45x40 değil mi ona göre sipariş oluşturacağım
Açıklamalarında yazıyor dostum evet 45x40 emin olmak istersen de ara sor inceehsabı.

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Ben 70x40 xrades kullanıyorum mesela. 70x30 Monster küçük geldiği için geçtim. Dekoratif olarak güzel hardcore cs/valo oynamayanlar için idare eder kalitede ikisi de ama sırf FPS oyunu için alacak olsam ya SS qck/sck+ alırım ya da HyperX pro S felan alırım ama aradaki fiyat farkını vermeye gerek yok. Bu mousepad güzel indirimde şu anda.
ikimiz de bu mousepadden bahsediyorsak ben indirim ibaresi göremedim

ikimiz de bu mousepadden bahsediyorsak ben indirim ibaresi göremedim
pardon şimdi gördüm biraz normal sitelere göre farklı bir indirim sistemi uygulamışlar kusura bakma

@Amanita https://www.incehesap.com/gamepower-gp700-rgb-kumas-gaming-mousepad-fiyati-44971/ 210tl bu nasıl?

Son düzenleme:

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Top Bottom