Neler Yeni

Yabancı broker kullanmak yasal mu

ErkanA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erkan Aslan
Broker olarak Vantage kullanmayı düşünüyorum ama spk onaylı olmayan yabancı broker kullanmak yasalmı bilmiyorum. Vantage veya benzeri yabancı broker kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Lisa Siuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gürsoy YERKÖYLÜ
Hocam neden SPK onayı olmayan bi aracı kurum kullanmayı düşünüyorsunuz? Komisyon ücretleri içinse çok düştü eskiye göre komisyonlar

ErkanA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erkan Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam neden SPK onayı olmayan bi aracı kurum kullanmayı düşünüyorsunuz? Komisyon ücretleri içinse çok düştü eskiye göre komisyonlar
yerli brokerlerda 50bin lira yatırım ücret limiti var bütçemi aşıyor malesef. Hem yerli brokerlerda max 10x kaldıraç limiti var diye biliyorum

Lisa Siuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gürsoy YERKÖYLÜ
Karar sizin tabi ama kaldrıçalı işlemlere bulaşmanızı önermem, sonrasında psikolojinz bozulmasın.

ErkanA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erkan Aslan
Demo hesaptan zaten uzun süredir deniyorum riskin farkındayım. Tek merak ettiğim yabancı brokerdan para çekmem sıkıntı çıkarır mı

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Furkan Görür
Demo hesaptan zaten uzun süredir deniyorum riskin farkındayım. Tek merak ettiğim yabancı brokerdan para çekmem sıkıntı çıkarır mı
Global Bi yabancı broker bulursan sorun olmaz çekimde. Ama banka hesabına yüklü çekim olursa vergi dairesi seni Bi misafir eder tabi 1 yıl sonra mı 2 yıl sonra mı bilemem ama bu gecikme zammı da sana yansır.

ErkanA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erkan Aslan
Uğraşmaya gerek yokmuş hocam sağolun

Top Bottom