Neler Yeni

Yabanci Dizi önerisi

İzlediğim diziler
Lost
prison break
The walking dead yan dizileri dahil
Breaking bad

En çok lost ve the walking tarzi diziler seviyorum illa bunlara benzeyecek dizi istemiyorum en az izlediğim diziler kadar iyi dizi önerisi varsa alırım

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Şahin
Vikings dizisi izlediğiniz diziler gibi değil ama çok sevdiğim bir dizidir son sezonu öbürleri kadar iyi değil ama izlenir bence

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet
the walking dead ben yarim biraktm ergen sevgili felan sahneleri olunca ama devam etmelimiyim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vikings dizisi izlediğiniz diziler gibi değil ama çok sevdiğim bir dizidir son sezonu öbürleri kadar iyi değil ama izlenir bence
İsmini çok duydum bir türlü başlamadım izleme listemin 1. Sırasına koydum vikingsi
Mesaj otomatik birleştirildi:

the walking dead ben yarim biraktm ergen sevgili felan sahneleri olunca ama devam etmelimiyim
Kaçıncı sezondasin ona göre devam et diyecem çünkü ben dizinin sacmaladigi yerlerde rick grimesin hatrina rick ayrıldıktan sonra negan ve daryl hatrina izledim ama geri kalan çoğu şey ilk sezonlara göre kötüydü. Ama öyle pek ergence birsey hatirlamiyorum

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet
İsmini çok duydum bir türlü başlamadım izleme listemin 1. Sırasına koydum vikingsi

Kaçıncı sezondasin ona göre devam et diyecem çünkü ben dizinin sacmaladigi yerlerde rick grimesin hatrina rick ayrıldıktan sonra negan ve daryl hatrina izledim ama geri kalan çoğu şey ilk sezonlara göre kötüydü. Ama öyle pek ergence birsey hatirlamiyorum
3 e gectm galiba

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmetcan İvrendi
İzlediğim diziler
Lost
prison break
The walking dead yan dizileri dahil
Breaking bad

En çok lost ve the walking tarzi diziler seviyorum illa bunlara benzeyecek dizi istemiyorum en az izlediğim diziler kadar iyi dizi önerisi varsa alırım
-Game Of Thrones

-The Boys (Kara mizah seviyorsan bire bir)

-Rick and Mort (En popüler yetişkin Animasyon dizisi)

-The Flash (DC süper kahraman Dizisi)

-Shrelock (Gizem-Dedektiflik vs. Seviyosan)

Açıkçası normalde çok fazla dizi ve film izleyen biriydim bı ton dizi önerirdim ama yaklaşık 2-3 yıldır izlemeyi bıraktım ve Çoğunu unuttum bile ama önerdiklerimde aklımda kalan güzel diziler hatta dünya klasikleri sayılır senin izledikleri de dahil

Better Call Saul
İzledim

3 e gectm galiba
3. Sezonda güzel negana kadar garanti izlemelisin bence negandan sonrasida senin kararin

-Game Of Thrones

-The Boys (Kara mizah seviyorsan bire bir)

-Rick and Mort (En popüler yetişkin Animasyon dizisi)

-The Flash (DC süper kahraman Dizisi)

-Shrelock (Gizem-Dedektiflik vs. Seviyosan)

Açıkçası normalde çok fazla dizi ve film izleyen biriydim bı ton dizi önerirdim ama yaklaşık 2-3 yıldır izlemeyi bıraktım ve Çoğunu unuttum bile ama önerdiklerimde aklımda kalan güzel diziler hatta dünya klasikleri sayılır senin izledikleri de dahil
Önerdiklerini listeme olduğu gibi ekledim belki rick and mort ve the flash izlemeyebilirim diğer diziler ilgimi çekiyor önerin için teşekkürler

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,624
İsim
Mert Can Ergün
Viking valhalla
Moon Knight

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri