Neler Yeni

Yağmacı sheriff mi yağmacı veya gia ghost mu

lecxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Peter bremen
Selamünaleyküm arkadaşlar şu anda marketinde yağmacı sheriff var ve çok fazla alasım var fakat çoğunlukla ghost oynuyorum ama yağmacı sheriff te alasim çok fazla hesabımda su anda 4K VP var Gece Pazarı'ni bekliyorum aklımda şöyle bir fikir var yağmacı sheriff şimdi alacağım hiç kullanmayacağım eğer gece pazarında güzel bir şey gelmezse kalacak gelirse iade ederim gelen güzel şeyi alırım siz olsanız ne yapardınız şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Kemal
Şerif tabii ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta şerif ve koyboyları😂

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
abdulkadir bayram
Selamünaleyküm arkadaşlar şu anda marketinde yağmacı sheriff var ve çok fazla alasım var fakat çoğunlukla ghost oynuyorum ama yağmacı sheriff te alasim çok fazla hesabımda su anda 4K VP var Gece Pazarı'ni bekliyorum aklımda şöyle bir fikir var yağmacı sheriff şimdi alacağım hiç kullanmayacağım eğer gece pazarında güzel bir şey gelmezse kalacak gelirse iade ederim gelen güzel şeyi alırım siz olsanız ne yapardınız şimdiden teşekkürler.
Yağmaci serif kullaniyorum ve cok sıktı artık bence alıcaksanız iyon falan alın yağmacının vuruş hissi hiç hoşuma gitmiyor.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
şerifi çok kullanıyorsan şerif al . mesela ben ghost kullanıyorum genelde şerifi çok nadir kullanıyorum benim için gereksiz olurdu ghost alırdım alsam

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
knk al ama kusanma sakın kusanırsan iade edemezsin

lecxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Peter bremen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk al ama kusanma sakın kusanırsan iade edemezsin
Bende şöyle yapacam sheriff Alaçam hiç bişi yapmicam sherife bile girmicem gece pazarı geldiği zamanda güzel bişi gelirse iade edip gece pazarından geleni alacam gelmezsede sheriff kalacak

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Bende şöyle yapacam sheriff Alaçam hiç bişi yapmicam sherife bile girmicem gece pazarı geldiği zamanda güzel bişi gelirse iade edip gece pazarından geleni alacam gelmezsede sheriff kalacak
ayn knk oyle yap

Top Bottom