Neler Yeni

Valorant yağmacı bıcak

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Beyler gece pazarına saatler var lakin gece pazarı gece 3 te yani mevcut teklifimin sonlanması sonrasında gelecek. Ben bıçak istiyorum ama karambit tarzı şeyler sarıyor beni bu bıçakta güzel duruyor gece pazarında da güzel bir şey gelirse üzebilir gibi duruyor. Hesapta 9k vp var ne yapayım sizce nextleyim mi yoksa alıp gece pazarında da mı kovalayım?

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
ben yağmacı almayı düşünüyorum gelirse

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Muhammed yılmaz
Beyler gece pazarına saatler var lakin gece pazarı gece 3 te yani mevcut teklifimin sonlanması sonrasında gelecek. Ben bıçak istiyorum ama karambit tarzı şeyler sarıyor beni bu bıçakta güzel duruyor gece pazarında da güzel bir şey gelirse üzebilir gibi duruyor. Hesapta 9k vp var ne yapayım sizce nextleyim mi yoksa alıp gece pazarında da mı kovalayım?
Eğer çok istiyosan al gece pazarı genelede 1 tane güzel ıtem veriyor onunda bıcak olması garanti değil

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyun çıktığından beridir gece pazarında 1 tane bile doğru düzgün skin gelmedi. Bendeki gibi şansın varsa almalısın.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde yağmacı karambit düşünüyorumda gece pazarında çıkması imkansızmış ondan dolayı karambit düşse indirmeyi planlıyorumda. Bu pazara düşen bıçakta popüler güzel bir bıçak olduğundan dolayı bilemedim. Yeni hesap açtım 9LV'im Fps geçmişim var bir tık olsada rank açılana kadar elimi dm de alıştırmalar yapıyorum.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
Normalde yağmacı karambit düşünüyorumda gece pazarında çıkması imkansızmış ondan dolayı karambit düşse indirmeyi planlıyorumda. Bu pazara düşen bıçakta popüler güzel bir bıçak olduğundan dolayı bilemedim. Yeni hesap açtım 9LV'im Fps geçmişim var bir tık olsada rank açılana kadar elimi dm de alıştırmalar yapıyorum.
İmkansız değil bana düştü o ay hiç param kalmadığı için alamamıştım
(Normal markete gelmisti ama)

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İmkansız değil bana düştü o ay hiç param kalmadığı için alamamıştım
(Normal markete gelmisti ama)
Normal market için normal kanka demek istediğim gece pazarına düşmeyecek açıklandı çünkü gelecek skinler fiyatları veya hangi setten gelecekleri vs

• Beğen
Reaksiyonlar: Mtsn
Top Bottom