Neler Yeni

yakın kız arkadaşa ne alınır?

asdqwe1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Demir
yakın bir kız arkadaşım var doğum gününe az kaldı fakat ne alıcağımı bilmiyorum çünkü dünyanın en düz insanlarından biri ekstra sevdiği hiçbir şey yok sadece şarkı dinlemeyi seviyor ama onla alakalı bir hediye de bulamadım lütfen yardımcı olun kafayı yicem hediye bulmak çok zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
yakın bir kız arkadaşım var doğum gününe az kaldı fakat ne alıcağımı bilmiyorum çünkü dünyanın en düz insanlarından biri ekstra sevdiği hiçbir şey yok sadece şarkı dinlemeyi seviyor ama onla alakalı bir hediye de bulamadım lütfen yardımcı olun kafayı yicem hediye bulmak çok zor
Ne tur sarki seviyorsa, o sarki grubuyla ilgili tisort veya poster alabilirsin. Tercihen, posterin de boyutuna oranla çerçeve satin alabilirsin. Bunun yanina da paran varsa, hos kokulu bir parfum alabilirsin. Butce de belirtmemissin bu 3"unu yapabilecek misin? Sen butceni de belirt istersen.

TİTAN.

80+ Platinum
Bütçen nedir

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Pukiina
Şey vardı hala var mı stokta bilmiyorum Çiçek sepetinde çerçeve artı altına sevdiği şarkı barkodlu barkodu okutunca o şarkı çalıyor yanına da ayıcık vardı eğer düşünürsen o tarz bişey alabilirsin istersen link de bırakırım

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,542
İsim
Eren
Şey vardı hala var mı stokta bilmiyorum Çiçek sepetinde çerçeve artı altına sevdiği şarkı barkodlu barkodu okutunca o şarkı çalıyor yanına da ayıcık vardı eğer düşünürsen o tarz bişey alabilirsin istersen link de bırakırım
Mümkünse pelus ayı tarzı seyler almayın evrenın en berbat hedıyesı falan olabilir

Top Bottom