Neler Yeni

Yanlış gelen kargoyu teslim almadım enayilik mi ettim acaba ?

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
keşke teslim alıp yanlış ürün geldi diye iade oluştursaydın. iade edince kupon da gelirdi.
Bu nu yapmak kargocu gidince aklıma geldi işte çocuk en basiti teslim almadan iade etmen dedi bende öyle yapalım o zaman dedim ama jeton sonrada düştü

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Hepsiburada teknobiyotik mağazasından 2 gün önce dark maxima v12 kasası sipariş ettim, 499₺ fiyatı vardı 30₺ de indirim kodu kullandım 469₺ ye siparişi verdim. Buraya kadar sıkıntı yok
kargo bu gün hepsiburadanın kargosu ile küçük bir pakette geldi. Bursa da ikamet ediyorum fatura adresi Şanlıurfa pakette de sapphire rx 560 var. kargocuyla biraz konuştuk kargoya yanlış barkod yapıştırılmış benim kasada Şanlıurfa'ya gitmiş herhalde . Teslim alırsam büyük ihtimalle yanlış barkod yapıştıran kişiden yada satıcı firmadan tahsil edileceğini söyledi. Bende kimsenin hakkına girmemek adına teslim almadım kargoyu, şuanda kontrol ediyorum, müşteri istemedi iade şeklinde gözüküyor.
Şimdi ben tekrardan sipariş vereceğim fakat 30₺ indirim kodu yalan oldu tabii ben tekrardan indirim koduyla sipariş vermek istiyorum, daha önce böyle bir olay başına gelen oldu mu nasıl bir yol izlemem gerekiyor
bu dönemde hak yememek enayilik olarak düşünülecekse artık insanlık kalmamasını geçtim direk insan diye bişey yok demektir , kimsenin hakkına girmeyerek çok iyi yapmışsın umarım hiç kimse birbirinin hakkına girmez

• Beğen
Reaksiyonlar: Nauu

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
bu dönemde hak yememek enayilik olarak düşünülecekse artık insanlık kalmamasını geçtim direk insan diye bişey yok demektir , kimsenin hakkına girmeyerek çok iyi yapmışsın umarım hiç kimse birbirinin hakkına girmez
Keşke girmese ama bilemezsin belki de adam o ekran kartıyla kaçak elektrikten mining yapıp faturayı bize kitliyor.
Başlıktaki enayilikte benim direk teslim almadan iade etmem keşke teslim alıp sonradan arayıp iade etseydim kupon falan bir şeyler koparırdım belki hep siteler mi bizi koparcak :D

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
Canlı destekle görüştüm beyler Kod falan vermiyorlar hassasiyetim için teşekkür ettiler sadece :D
Böyle bir durumla karşılaşırsanız eğer kargoyu teslim alın sonradan irtibata geçin 2 tarafta mağdur olmadan işi çözerler.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
En doğrusunu yapmışsın. Banda PSU yerine 1070 gelmişti 😁

• Beğen
Reaksiyonlar: Nauu
Top Bottom