Neler Yeni

Yapabileceğim en düşük fiyata en iyi bilgisayar

2noPatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık
Agalar 1. olarak uzun bir süredir pc toplamayı düşünüyorum ama daha önce hiç toplamadım karar verdikten sonra nereden sipariş edilir toplanır merak ediyorum, 2.si kasa sistemini kendim kurmak istiyorum ancak hangi işlemcinin hangi ekran kartıyla veya diğer bileşenlerle uyum sağladığı hakkında 1 gram bilgim yok, parçaların ne işe yaradığına tam olarak hakimim elimdeki bütçe şuan belirsiz "amd işlemci ve sıvı soğutma tercihim", yapabileceğiniz en ucuz, oyunlarda (açık dünya ve güncel online oyunlar) orta ayarlarda min 60 90 fps veren kasa istiyorum - ek olarak kasa dışında monitor bilgisi de verirseniz sevinirim

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,216
İsim
Mehmet Aslan
Agalar 1. olarak uzun bir süredir pc toplamayı düşünüyorum ama daha önce hiç toplamadım karar verdikten sonra nereden sipariş edilir toplanır merak ediyorum, 2.si kasa sistemini kendim kurmak istiyorum ancak hangi işlemcinin hangi ekran kartıyla veya diğer bileşenlerle uyum sağladığı hakkında 1 gram bilgim yok, parçaların ne işe yaradığına tam olarak hakimim elimdeki bütçe şuan belirsiz "amd işlemci ve sıvı soğutma tercihim", yapabileceğiniz en ucuz, oyunlarda (açık dünya ve güncel online oyunlar) orta ayarlarda min 60 90 fps veren kasa istiyorum - ek olarak kasa dışında monitor bilgisi de verirseniz sevinirim
bütçen nedir

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit
hocam sıvı soğutma ve RTX 4060 R5 5600 sizi tatmin eder

2noPatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Screenshot_20240414-171419~2.png
    Screenshot_20240414-171419~2.png
    271.7 KB · Hit: 34

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit
yazdığını aratınca bunlar çıktı direkt böyle mi reis yoksa ben mi alıp birleştireyim
Bu alınabilir ama PCH goatv4 sistemini beklemeni öneririm seviye bi tık daha üste çıkabilir

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,216
İsim
Mehmet Aslan
yazdığını aratınca bunlar çıktı direkt böyle mi reis yoksa ben mi alıp birleştireyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

40k dan fazla değil
40k bütçeye hazır sistem almak daha mantıklı. Bu bütçede toplama önermem ama sizin kararınız tabi ona göre söyleyin öyle önereyim.

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Teja
Goat v4 sistemi bekle bence 33000 TL'ye 4070 li sistem olacak birde sen onun üzerine lt520 sıvı soğutma çekersin birde ıps monitör mük

2noPatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Butçe Kaç Acaba
max 40k, 25 30 40larda sırayla önerirsen fiyat farkına nazaran hangi performans artar onu bilmek de isterim

40k bütçeye hazır sistem almak daha mantıklı. Bu bütçede toplama önermem ama sizin kararınız tabi ona göre söyleyin öyle önereyim.
hangi bütçeye toplamak daha mantıklı :D hiçbir bilgim yok ram ne işe yarar işlemci ne işe yarar gibi temel bilgiler dışında

-Mustafa-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa Gündoğdu
max 40k, 25 30 40larda sırayla önerirsen fiyat farkına nazaran hangi performans artar onu bilmek de isterim

hangi bütçeye toplamak daha mantıklı :D hiçbir bilgim yok ram ne işe yarar işlemci ne işe yarar gibi temel bilgiler dışında
Ben 1 ay önce bir sistem topladım ekran kartı 2. el diğer parçalar şeklinde 27k olucak şekilde sanada sistemimi söylerim bütün oyunları ultrada açıyorum 90 fps altını görmüyorum.

öncelikle sistemim :
RTX 3070Ti
8x8 16 gb ram kingston
amd ryzen 5 5600
kule tipi soğutucu
B550M dsh3 anakart
boş kasayıda psu fanları ile birlikte aldım 650 w güç

bu sistemi 1 ay önce 27k aldım
ekran kartını sahibinden veya facebooktan ikinci el 9 bin 10 bin ayarında bulabilirsen ve bu sistemi dizersen pişman olmazsın oyun konusundada performansta video edit yanındanda memnun kalırsın

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,216
İsim
Mehmet Aslan

hazır sistem önereyim o zaman sana

2noPatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık
Ben 1 ay önce bir sistem topladım ekran kartı 2. el diğer parçalar şeklinde 27k olucak şekilde sanada sistemimi söylerim bütün oyunları ultrada açıyorum 90 fps altını görmüyorum.

öncelikle sistemim :
RTX 3070Ti
8x8 16 gb ram kingston
amd ryzen 5 5600
kule tipi soğutucu
B550M dsh3 anakart
boş kasayıda psu fanları ile birlikte aldım 650 w güç

bu sistemi 1 ay önce 27k aldım
ekran kartını sahibinden veya facebooktan ikinci el 9 bin 10 bin ayarında bulabilirsen ve bu sistemi dizersen pişman olmazsın oyun konusundada performansta video edit yanındanda memnun kalırsın
reis bana böyle bi cevap lazımdı ekran kartında sıfırı 3 4k fark yaratacaksa ikinci el almam gibi

hazır sistem önereyim o zaman sana
olur

-Mustafa-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa Gündoğdu
reis bana böyle bi cevap lazımdı ekran kartında sıfırı 3 4k fark yaratacaksa ikinci el almam gibi

olur
dediğim ekran kartının 3 4k farkı olmaz. 10 -15k farkı yaratır. alıcaksan temiz olmasına dikkat etmelisin içi açılmamış olmalı zotac gibi markalardan çok asus falan 2. el bulabiliyosun işini her türlü görür mining yapılmamış tamir görmemiş olmasına dikkat edersen.

Top Bottom