Neler Yeni

YAPIKREDİ MÜŞTERİ OL 300TL KAZAN(HARCAMA YAPMADAN BONUS ALABİLİRSİNİZ)

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
yusuf ecer
Selam arkadaşlar, yapı kredi bi kampanya yapmış referans ile müşteri yaptığınız arkadaşlarınıza ve size 300tl bonus veriyor ve bunu hepsiburada,a101,bim,migros gibi yerlerde harcayabiliyorsunuz veya hepsiburada üzerinden yemek sepeti-lol-valorant-steam kodları da alabiliyorsunuz, mesela ben vp alarak harcadım.
Şimdi detaylara geleyim 50tlyi direkt üye olduğunuzda, 250tlyi de harcama yaptığınızda veriyor.Bu harcama herhangi bir harcama olabilir, benzin alabilirsiniz, alışveriş yapabilirsiniz, marketten ıvır zıvır almak, oyun kodları vs gibi sadece 250tl+ olması yeterli.Sonrasında 1hafta içerisinde bu 250tlniz de yüklenecektir.Referanssız sakın ama sakın üye olmayın hiç birini alamıyorsunuz.Kimlik doğruladığımız bölümün hemen sonrasında referans ile üye olmak istiyorum diye bir seçenek olacak oraya dikkat edip referansınız girin. Sonrasında kartın gelmesini beklemek istemiyorsanız üye olurken ''TL card istiyorum'' seçeneğini tikleyin.Müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra 50tlniz anında veya gün içerisinde yansıyor.Hesabınıza 1tl atıp aktif edip dijital kart oluşturarak da kartı beklemeden 250tl harcamanızı yapabilirsiniz bu sayede bonusu daha erken alırsınız.
ANA KONU OLURSA REFERANS EKLEYECEĞİM. REFERANS İHTİYACINIZ VARSA REFERANSIMI İLETEBİLİRİM BİRBİRİMİZE DESTEK OLMUŞ OLURUZ.
Anlamadığınız herhangi bir şey olursa da sormaktan çekinmeyin.

Selam arkadaşlar 250tl harcamadan 250tl kazanma yolunu tekrar bulduk:p
Steamden 250tl veya üstünde herhangi bir oyun alıyorsunuz, oyun bonusunuz geldikten sonra da iade ediyorsunuz 14gün süreniz var steamde oyunu iade etmek için karta iade şeklinde yapıp nakitinizi geri alıyorsunuz:D Bonus para da 1hafta içerisinde geldiği için bi sıkıntı yaşamamış oluyorsunuz.

1676900844220.png

Son düzenleme:

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick
ulan be tüm yakınlarım yapıkredi kullanıyor. SAD

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
yusuf ecer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben arkadaşlarıma yaptırdım, 2dk işlem çok zor gelmiyor bedava para için:p

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
özellikle bonus para kısmında hayatımda gördüğüm en kötü banka 12000 tllik alışverişten size verdiği para puan sadece 12 tl :D

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
yusuf ecer
Hayır aslında, ben aylık 600-700tl kazanıyorum 3k civarı düzenli harcamadan

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
yusuf ecer

CycL0ne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Skati
Referansa nerden ulaşıyoruz,Hali hazırda akrabam yapıkredili

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
yusuf ecer

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
Selam arkadaşlar, yapı kredi bi kampanya yapmış referans ile müşteri yaptığınız arkadaşlarınıza ve size 50tl bonus veriyor ve bunu her yerde harcayabiliyorsunuz, mesela ben vp alarak harcadım.
Şimdi detaylara geleyim normalde 50tlyi direkt üye olduğunuzda, 250tlyi de harcama yaptığınızda veriyor.Fakat yapıkredi hesabınıza 250tl attığınızda sonra o parayı nays hesabınıza aktarırsanız da 250tl harcamış sayıyor ve diğer 250tlyi almaya da hak kazanıyorsunuz ve bu karşılıklı şekilde hem referans olan kişi hem siz 300er TL kazanmış oluyorsunuz. İşlemler çok basit referans ile kayıt olup 5dk içerisinde tamamlanıyor kimlik vs doğrulaması yapılıyor görüntülü görüşme ile sonrasında 1 hafta içinde kartınızdan harcama yapabiliyorsunuz.Ana konu olursa referans ekleyebilirim, olmazsa özelden yardımcı olabilirim referans konusunda.

Alıntıyı görüntüle
bu harcamayı nasıl yapılıyo

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
yusuf ecer
Top Bottom