Neler Yeni

[YARDIM] Bilgisayar açılmıyor!!!

akuruca

80+
Bilgisayar sana diyorki eğer elinde bir windows cd si varsa tak yada onarma disketi oluşturdunsa önceden onu kullan diyor.Bu şekilde kendi kendimi onaramıyorum.

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
Bilgisayar sana diyorki eğer elinde bir windows cd si varsa tak yada onarma disketi oluşturdunsa önceden onu kullan diyor.Bu şekilde kendi kendimi onaramıyorum.
O hatayı hallettim. Şuan ise kurulumu yapıyorum ancak kurulum tamamlanmadan önce "Windows'un kurulabilmesi için yeniden başlatılmalı" tarzında yazı çıkıyor ve pc kendini yeniden başlatıyor ama açılınca kurulumun başına atıyor ve bu döngü halinde devam ediyor. :)

Sent from my LDN-L01 using Tapatalk

akuruca

80+
Kurulumu yaparken hiç dokunmazsan kendi devam etmesi gerekiyor normalde. Eğer yeni kurar gibi cd den önyükleme yapıyorsan tuşa basıp baştan kurmaya başlar

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
Kurulumu yaparken hiç dokunmazsan kendi devam etmesi gerekiyor normalde. Eğer yeni kurar gibi cd den önyükleme yapıyorsan tuşa basıp baştan kurmaya başlar
Hiç bir tuşa basmıyorum. Kendi kurulumu yapıyor. Ama kurulum yüklemesi bittikten sonra tamamlanıyor kısmına gelmeden yeniden başlatıyor

akuruca

80+
O zaman kardeş kurmak istediğin yazılımda sıkıntı var yani yazılımı orjinal indirmiş olabilirsin ama flash diske boot yaptınsa tekrardan dene boot yapmayı bi hata olmuş olabilir. Yada hdd de bir sıkıntı olabilir ama o zamanda sana hata kodu bişey demesi lazım mantık olarak.Şuan aklıma başka bişey gelmiyor.

BYzin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Bilal YAZIN
O zaman kardeş kurmak istediğin yazılımda sıkıntı var yani yazılımı orjinal indirmiş olabilirsin ama flash diske boot yaptınsa tekrardan dene boot yapmayı bi hata olmuş olabilir. Yada HDD de bir sıkıntı olabilir ama o zamanda sana hata kodu bişey demesi lazım mantık olarak.Şuan aklıma başka bişey gelmiyor.
Tamamdır. Teşekkür ederim yardımın için..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,014
Üyeler
154,169
Son üye
Rafa Silva
Top Bottom