Neler Yeni

Yardım FPS uyuşmazlığı

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet Efe yiğit
Merhaba elimde Acer laptop var ets2 oynarken bazen sabit 60 FPS kasma donma olmadan oynuyorum ama mesela ertesi gün veya bilgisayarı kapatıp açtığımda veya zaman geçtiğinde bu olmuyor FPS 30 dan yukarı çıkmıyor kasıyor bu neden dolayıdır nasıl çözülür lütfen yardım edin

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Efe Erdoğan
Merhaba elimde Acer laptop var ets2 oynarken bazen sabit 60 FPS kasma donma olmadan oynuyorum ama mesela ertesi gün veya bilgisayarı kapatıp açtığımda veya zaman geçtiğinde bu olmuyor FPS 30 dan yukarı çıkmıyor kasıyor bu neden dolayıdır nasıl çözülür lütfen yardım edin
Sadece ets demi sorun genel mi

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Efe Erdoğan
hocam nedir acaba yani ben ets2 de farkettim birde fs 22 oldu gibi
ets de konsol ayarlarında ai trafik kodunu ''g_traffic 1'' yaparsanız o 30 adüşme olayı düzeliyo 4060 la aynı şeyi yaşadım böyle yazınca düzeldi fs de bilgim yok

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet Efe yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ets de konsol ayarlarında ai trafik kodunu ''g_traffic 1'' yaparsanız o 30 adüşme olayı düzeliyo 4060 la aynı şeyi yaşadım böyle yazınca düzeldi fs de bilgim yok
Tamamdır hocam sağolun mesela demin girdim 30 FPS civarlarından yukarı cikmadı ama bazen sabit 60 veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
kutay erdoğan
aynı sorunlar bednede nadiren oluyo bilgisayarıyeniden başlatınca düzeliyo ama olduğu zaman yeniden başlatmayı dene bence

Top Bottom