Neler Yeni

Yardım!! Ögretmen ingilizce tiyatro verdi

kyagizzz

80+ Bronze
Arkadaslar merhaba az once ingilizce dersinden ciktik ve bana seni ingilizce tiyatroda oynaticam dedim gram ilgimi cekmez ve asla oynamak istemiyorum. Bana sozlu notunu dusururum dedi(60-40). Asla ama asla oynamak istemiyorum. Ne yapabilirim.ogle arasi annemle konusucam ogretmenle konusmasi icin.

kyagizzz

80+ Bronze
Dizi gibi yeni bölüm ne zaman çıkar
Abi annem konusmus ben onun oynamasini sitiyorum yetenegi acilsin vs geveleyip durmuş. Demiski sozluye dusuk girerim sinav notunu da kağitlarini ben ustun koru inceliyordum cok cok detayli incelerim diyor. Eger oyle bir sey yaparsa ben de diger herkezde yanliş var onları da dusurun derim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Abi annem konusmus ben onun oynamasini sitiyorum yetenegi acilsin vs geveleyip durmuş. Demiski sozluye dusuk girerim sinav notunu da kağitlarini ben ustun koru inceliyordum cok cok detayli incelerim diyor. Eger oyle bir sey yaparsa ben de diger herkezde yanliş var onları da dusurun derim
aga be

kyagizzz

80+ Bronze

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Valla sinif ogretmenime de soylemistim o da konusurum dedi. Yapicak bir sey yok bu donem takdir alamicaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da it gibi calisica
Önemli olan Allah'ın takdirini kazanmak.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Valla o inat yaptikca vende yaptim mecbur yapicak bir sey yok. Hoca 60 60 girerse benim de minumum 60 almam lazim. Eger dersten kalirsam ne olucak.
Valla benim dil anlatım ortalama 49,75 idi.
performans ise 50 55 idi dedim 55 55 yapsanız 50 üstü olacak yapmamıştı.
Ondan ben bağışıklıyım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Sahne fobim var, sahneye çıktığım zaman elim ayağım titriyor de.

kyagizzz

80+ Bronze
Sahne fobim var, sahneye çıktığım zaman elim ayağım titriyor de.
Öyle bir sey dediğim zaman diycek ki bunu kirman lazim.

Valla benim dil anlatım ortalama 49,75 idi.
performans ise 50 55 idi dedim 55 55 yapsanız 50 üstü olacak yapmamıştı.
Ondan ben bağışıklıyım.
Ben lisede 50 alti ortalamam olsa ingilizceden ne olur? Sinifta kalirmiyim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Öyle bir sey dediğim zaman diycek ki bunu kirman lazim.

Ben lisede 50 alti ortalamam olsa ingilizceden ne olur? Sinifta kalirmiyim
bilmiyorum valla ben mezun olalı 4 sene oldu.
Benim dönemimde 10 dersten bile kalsan genel ortalaman 50 üstü ise sınıfı geçiyrosun.
sonradan verme sorumluluğun olmuyordu.

kyagizzz

80+ Bronze
bilmiyorum valla ben mezun olalı 4 sene oldu.
Benim dönemimde 10 dersten bile kalsan genel ortalaman 50 üstü ise sınıfı geçiyrosun.
sonradan verme sorumluluğun olmuyordu.
Genel ortalamam 50 ustu olur herhalde. Ne yapicam ne yapmiycam hic bilmiyorum ya. Yarin hoca konusucakmis benle bakalim ne dicek @Furkan Karagülle

kyagizzz

80+ Bronze
@Perfectshot06 hocam dizi final yaiyor galiba. Final fragmani yayinlandi.bbuyuk ihtimal dersten kalicam

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaslar merhaba az once ingilizce dersinden ciktik ve bana seni ingilizce tiyatroda oynaticam dedim gram ilgimi cekmez ve asla oynamak istemiyorum. Bana sozlu notunu dusururum dedi(60-40). Asla ama asla oynamak istemiyorum. Ne yapabilirim.ogle arasi annemle konusucam ogretmenle konusmasi icin.
İlgini çekmese bile gidebilirsin. Gittikten sonra isteksizliğine göre hoca seni dinleyebilir. Ama ilk başta genel olarak her hoca böyle bir tavır sergiler. Normal karşıladım ikinizin durumunuda.

kyagizzz

80+ Bronze
İlgini çekmese bile gidebilirsin. Gittikten sonra isteksizliğine göre hoca seni dinleyebilir. Ama ilk başta genel olarak her hoca böyle bir tavır sergiler. Normal karşıladım ikinizin durumunuda.
Hocam asiri heyecan li bir insanim. Tahmininizden daha fazla olduguna eminim. Ustune ingilizce. Emin oldugum bir konuda saatlerce konusurum ama cikip rezil olmakta var o yuzddn.

Top Bottom