Neler Yeni

YARDIM Steam hesabı almak mantıklı mı?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Ahmet Şeker
Parasını verip oyunu alıyorum o zaman rdr2 ultimate edition gta 5 ultimate edition
yani böyle en azından içinizde kuşku kalmaz rdr hala epicte indirime girebiliyor steamde o kadar para vermektense epicten 100 liraya alabilirsin ayrıca ultimate edition biraz gereksiz online için bir kaç kıyafet veriyordu sadece yanlış hatırlamıyorsam

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
yani böyle en azından içinizde kuşku kalmaz rdr hala epicte indirime girebiliyor steamde o kadar para vermektense epicten 100 liraya alabilirsin ayrıca ultimate edition biraz gereksiz online için bir kaç kıyafet veriyordu sadece yanlış hatırlamıyorsam
Zaten indirimde gta 5 ultimate 85 rdr2 düz versiyonu 95 ultimate 139 ama ultimate e online da dahil dediler bana o yüzden almak istedim normal versiyonda da var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde online için değil hikaye için veriyor öğeleri online için verseydi daha iyi olurdu

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Ahmet Şeker
Zaten indirimde gta 5 ultimate 85 rdr2 düz versiyonu 95 ultimate 139 ama ultimate e online da dahil dediler bana o yüzden almak istedim normal versiyonda da var mı

Birde online için değil hikaye için veriyor öğeleri online için verseydi daha iyi olurdu
yok hocam normal sürüm alırsan da online var tabi tercih senin

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
sence yok bence 5serisinde 5600 disinda alinmaz o ramler iyi degil sdd james daha saymama gerek varmi
Benim pc hayata küstü 🥲 her marka dandik .d
Ssd james athlon3000g psu varmı bilm .d ekran kartı yok kasa hyper bi kasa fiyatı 500 TL felansı 1 ay önce 😆 alla emanet bi kasa o zmn

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
steam kuru yillar sonra oynatti uzun bir zaman bu sekilde devam edicektir epic illaki sacma sapan indirimler yapip harcadikca kazan tarzi kampanyalar yapicaktir bence pc toplama surecinde oyun dusunmemeli
Sadece bu iki oyunu alıp daha almıyacağım zaten en sevdiğim oyunlar olduğu için birde indirime girmiş 180 liradan bir şey olmaz

sence yok bence 5serisinde 5600 disinda alinmaz o ramler iyi degil sdd james daha saymama gerek varmi
Hocam bende 5600 istiyordum zaten bir hafta önce ama fiyatlar biraz fazla geldi tabii ki ğsra topluyabilirsem öncelik 5600 bu arada önce hangi parçayı almalıyım ekran kartını büyük ihtimalle bir iki parça topladıktan sonra pedere aldırırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,172
Üyeler
141,254
Son üye
musti_78
Top Bottom