Neler Yeni

YARDIM Steam hesabı almak mantıklı mı?

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
sistem için bütçe ne kadar indirim de yakaladıkça parçaları alıp apu sistem kullan ben aldım bütün oyunları açıyor.
Rx6650xt 6700 5500 işlemci civarlarında bir şey istiyorum fazlasına gerek yok

pytharex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
buğra kılıç

Cihangir

80+ Gold

pytharex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
buğra kılıç
neyse hocam bu benim fikrim sen nasil istersen illaki oyle yapicaksin ama bence oncelik siralaman dogru degil

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Enes
steam kuru yillar sonra oynatti uzun bir zaman bu sekilde devam edicektir epic illaki sacma sapan indirimler yapip harcadikca kazan tarzi kampanyalar yapicaktir bence pc toplama surecinde oyun dusunmemeli
Dediğiniz de doğru evet başka yerlerden de illaki alabilir ama illaki steam üzerinden alacağım diyor ise dediğim gibi pahalı geliyor olabilir.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Ahmet Şeker
arkadaşın dediği gibi ilk mailiyle birlikte alırsanız sorun olacağını sanmıyorum yoksa geri alabiliyor maalesef satan kişi

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
sence yok bence 5serisinde 5600 disinda alinmaz o ramler iyi degil sdd james daha saymama gerek varmi
Ssd adata vardı stok bitmiş ramları 200 lira farkla Corsair Vengeance seçtim sana yanlış link atmışım
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşın dediği gibi ilk mailiyle birlikte alırsanız sorun olacağını sanmıyorum yoksa geri alabiliyor maalesef satan kişi
Ama ilk maili aldığında oda haşa biliyor olacak genede alamazmı

Ben hesabı üstüme alırken ona doğrulama kodu falan gitmesi gerekiyormu

Peki 25 TL ye istediği 3 oyunu Steam ile veren site vardı o mantıklımı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Ahmet Şeker
Ssd adata vardı stok bitmiş ramları 200 lira farkla Corsair Vengeance seçtim sana yanlış link atmışım

Ama ilk maili aldığında oda haşa biliyor olacak genede alamazmı

Ben hesabı üstüme alırken ona doğrulama kodu falan gitmesi gerekiyormu

Peki 25 TL ye istediği 3 oyunu Steam ile veren site vardı o mantıklımı
ilk mailin şifresini kurtarma mailini telefonunu falan değiştiriliyor mu emin değilim eğer ilk mailde geri alınabiliyorsa yine geri alma şansı olabilir evet 2. dediğini tam anlamadım hesabı üstüne alırken başta 1 kere doğrulama kodu gidiyor ama tek seferlik, hesabımda olmasına gerek yok ben sadece oynamak istiyorum dersen çok mantıklı o dediğin sistem ki spiderman uncharted gibi kısa oynanış süreli oyunlara o kadar para vermek biraz mantıksız gibi elden ring tarzı oyunlar en azından çok fazla oynanış süresi sunuyor

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
ilk mailin şifresini kurtarma mailini telefonunu falan değiştiriliyor mu emin değilim eğer ilk mailde geri alınabiliyorsa yine geri alma şansı olabilir evet 2. dediğini tam anlamadım hesabı üstüne alırken başta 1 kere doğrulama kodu gidiyor ama tek seferlik, hesabımda olmasına gerek yok ben sadece oynamak istiyorum dersen çok mantıklı o dediğin sistem ki spiderman uncharted gibi kısa oynanış süreli oyunlara o kadar para vermek biraz mantıksız gibi elden ring tarzı oyunlar en azından çok fazla oynanış süresi sunuyor
Birde kiralamış olmuyormuşu temelli bizim oluyormuş

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
aynen ama bazılarında 2 ay garanti 3 ay garanti tarzı uyarılar oluyor ona dikkat etmek lazım
Hocam hiç anlamıyorum ya içimde korkuda var para çöp falan olur diye diyorum 220 liraya alıp geçsemmi direk yoksa ETS forza 5 rdr2 gta5 asetto Corsa cod modern warfare olan bir hesap yada buna benzer bir hesap falan varsa link atarmısın

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Ahmet Şeker
Hocam hiç anlamıyorum ya içimde korkuda var para çöp falan olur diye diyorum 220 liraya alıp geçsemmi direk yoksa ETS forza 5 rdr2 gta5 asetto Corsa cod modern warfare olan bir hesap yada buna benzer bir hesap falan varsa link atarmısın
hocam sitelerden bakıp bulmak lazım onu hesap işi kumar gibi ucuza ömürlük hesapta alabilirsiniz aynı gün geri de alabilir

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
hocam sitelerden bakıp bulmak lazım onu hesap işi kumar gibi ucuza ömürlük hesapta alabilirsiniz aynı gün geri de alabilir
Parasını verip oyunu alıyorum o zaman rdr2 ultimate edition gta 5 ultimate edition

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,859
Üyeler
141,194
Son üye
Majestyy
Top Bottom