Neler Yeni

YARDIM❓️ Toplamalı Mı❓️ ToplaTmalı Mı❓️

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Selamünaleyküm beyler uzun zamandır bir bilgisayar istiyordum parçaları tek tek topladım, sıvı soğutmalı bi sistem ayarladım lakin zurnanın zırt dediği yere geldim parçaları toplayamıyorum becerim tecrübem yok, lego değil ki bu youtubedan bakayım toplıyım parçalar çok pahalı takarken tırnağını kırarım felan, o yüzden size danışmak istiyorum forumdan bu işlerle meşgul birinden yardım almak mı❓️ parası neyse verip bir bilgisayarcıya toplatmak mi❓️(ondan da korkuyorum birseyini çalar diye)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ata Çetindağ
Selamünaleyküm beyler uzun zamandır bir bilgisayar istiyordum parçaları tek tek topladım, sıvı soğutmalı bi sistem ayarladım lakin zurnanın zırt dediği yere geldim parçaları toplayamıyorum becerim tecrübem yok, lego değil ki bu youtubedan bakayım toplıyım parçalar çok pahalı takarken tırnağını kırarım felan, o yüzden size danışmak istiyorum forumdan bu işlerle meşgul birinden yardım almak mı❓️ parası neyse verip bir bilgisayarcıya toplatmak mi❓️(ondan da korkuyorum birseyini çalar diye)
Kardeşim bence bilgisayarcıda toplat ama kolaçan et bir şey çalmasın

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Barış Okçu
Birşeyini çalamaz fotoğraflarını çek güzelce ama iyi bi dolandırır seni bide format çakar 1500 lira civarı paranı alır rahat.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birşeyini çalamaz fotoğraflarını çek güzelce ama iyi bi dolandırır seni bide format çakar 1500 lira civarı paranı alır rahat.
dolandırılmamak için ve çaktırmamak için ne yapmalıyım

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba
Aslında zorbişey değil dolaea bakarak toplayabilirsin. Tanıdığın bilen arkadaşım varsa beraberde toplayabilirsiniz.

Bilgisayarcılara güven olmuyor.

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Kesinlikle bilgisayarcıya verme. Buradan da yardım alarak kendiniz toplayabilirsiniz. Nerede oturuyorsunuz? Belki yardımcı olabilirim

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Barış Okçu
dolandırılmamak için ve çaktırmamak için ne yapmalıyım
Kanka aslında ortada dolandırılma yok ama 1500 lira boşuna vermeye pek gerek olmadığı için dolandırılmak dedim ben. Bir de parçalar kaliteliyse ona göre fiyat çekiyor adamlar. Toplamaya başlamadan önce internette 2-3 bilgisayar toplama videosu izlesen rahat altından kalkarsın takıldığın yerleri de sorabilirsin.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında zorbişey değil dolaea bakarak toplayabilirsin. Tanıdığın bilen arkadaşım varsa beraberde toplayabilirsiniz.

Bilgisayarcılara güven olmuyor.
Hocam işin içine sıvı soğutma da giriyor ya hiç sıvı soğutma ile ilgili birsey yapmadım korkum en çok da ondan birde bi arkadaş takarken işlemci pinlerini yamultmuştu

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Barış Okçu
Ankara içiyse bende yardımcı olabilirim.

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
mert
bilgisayarciya önceden fiyat sor sürpriz olmasın dk dk sına adamın yanında dur kutuları sen aç

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Parçalar nedir hocam? Herhangi custom sıvı soğutma vs var mı?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Barış Okçu
istanbul kartaldayım, motorum var Maltepe pendik bostancı da getirebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

eyvallah çok iyisin sagolasin
Ne demek hocam Sıvı soğutma hariç diğer parçaları hallederim diyorsan sadece sendeki sıvı soğutmanın montaj videosunu izleyerek bile kolaylıkla yapabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,903
Üyeler
156,544
Son üye
scofield4662
Top Bottom