Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 159 TL vergi civarına 398 TL'lik Projeksiyon Almak!

hulisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
hulusi

kubilay28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kubilay
ALINTILAYIN YADA MESAJ ATIN YARDIM EDERİM

%99 indirim mi!
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Zswas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Efe Kurt
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Seymen Kahraman
YARDIM EDENE YARDIM EDİYORUM AZ KALDI 98 oldu neredeyse Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Mesaj otomatik birleştirildi:

%99 indirim mi!

%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Özcan Başkurt
Aliexpress uygulamasına giriş yaptıktan sonra kes onu bölümünden ilk seferliğine link paylaşmadan ürün alabiliyorsunuz. 2. ürün için kolay ve zor seçenekli ürünler var. kolay ürüne tıkladığınızda %98 den başlatıyor. zor ürün bazen %50 bazen %93 ten başlatıyor. Ben zor ürün olan projeksiyon cihazını %76 da yakaladım. Bu üründe bana yardımcı olursanız sevinirim. sorularınız var ise de özelden ya da buradan sorabilirsiniz.

Projeksiyon Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Alıntıyı görüntüle
https://a.aliexpress.com/_mqM26pH yardım edin beyler pls evde tv yok bari projeksiyon olsun link bu https://a.aliexpress.com/_mqM26pH

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin

Ümit Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ümit Can Yılmazlar
Arkadaşlar ablama yardım için hediye alıcam lütfen yardımcı olur musunuz

Esmeren23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dilan karakaya
%99 indirim mi!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,970
Üyeler
141,375
Son üye
Luzz
Top Bottom