Neler Yeni

Yarın Arapça sınavım var ve tek bir harf bile bilmiyorum

atosahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Onur Şahin
Başlık biraz abartı, cumartesiden beri çalışıyorum max 10 harf ezberledim yarın sınav var ve nasıl geçeceğim bilmiyorum puanlama sistemi hakkında da bir bilgim yok hiç bir çözüm yolu yokmu 9. sınıfım sınıfımın %90'ı önceden harfleri bildiği için hoca işlemeden geçti benim gibi birkaç kişi daha var ne yapacağız bilmiyoruz diğer notlarım oldukça iyi ama bu dersten kalmam diğer tüm dersleri yok ediyor belge bile alamıyorum. Ne yapmam lazım?

Edit:
Okulum ANADOLU LİSESİ imam hatip değil
Sınava girdim

Son düzenleme:

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
taaa bişrap

.RBO.

80+ Silver
Benimde var yarın biraz temel var ama çalışırken canım sıkılıyor Kuran olarak öğrenilirde dil olarak ne yapayım zaten şahsen öğrenilecek diller şu zamanda şekilde olamalı 1. Dil ana dil (Türkçe) 2.dil ingilizce 3.dil hangi ırk ile muhattap olmak istiyorsan yaklaşmak istiyorsan o bitti yani ben neden arapça öğreniyorum zaten fazlasıyla arap ile muhattap olmuyormuyum 🤔🤔

atosahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Onur Şahin
Benimde var yarın biraz temel var ama çalışırken canım sıkılıyor Kuran olarak öğrenilirde dil olarak ne yapayım zaten şahsen öğrenilecek diller şu zamanda şekilde olamalı 1. Dil ana dil (Türkçe) 2.dil ingilizce 3.dil hangi ırk ile muhattap olmak istiyorsan yaklaşmak istiyorsan o bitti yani ben neden arapça öğreniyorum zaten fazlasıyla arap ile muhattap olmuyormuyum 🤔🤔
bende aynı görüşteyim zorunlu olcaksa bile almanca fransızca gibi geleceği olan dillerden yapılması gerekir zorunlu arapça eğitiminin tek nedeni din zaten

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,229
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Başlık biraz abartı, cumartesiden beri çalışıyorum max 10 harf ezberledim yarın sınav var ve nasıl geçeceğim bilmiyorum puanlama sistemi hakkında da bir bilgim yok hiç bir çözüm yolu yokmu 9. sınıfım sınıfımın %90'ı önceden harfleri bildiği için hoca işlemeden geçti benim gibi birkaç kişi daha var ne yapacağız bilmiyoruz diğer notlarım oldukça iyi ama bu dersten kalmam diğer tüm dersleri yok ediyor belge bile alamıyorum. Ne yapmam lazım?
bende bu sabah okula gittiğimde herkesin toplandığını gördüm ne oldu diye sordum mat sınavına çalışıyorlarmış sabah sabah iyi ayıldım 2 ders var ve 8 haftadır yatıyorum napsam diye düşündüm ve karar verdim (1 ders napcamı düşündüm) yine yattım herkes çalışırken uyudum sınav geldi baktım kağıda rakam yok ismimi yazıp verdim uyumaya devam ettim sonuç 1 aldım deli taklidi yap kafan rahat oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

lan dur benimde yarın almanca ve peygamberimizin hayatı sınavı varmış ben cuma günleri okula gitmediğim için ikisinide hiç görmedim banada yardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,344
Üyeler
140,811
Son üye
07Zugo
Top Bottom