Neler Yeni

Yaş 17 boy 177 kaç olurum 19 a kadar tahmini olarak

RONALDINHO

80+ Silver
Boyut önemli değildir. Bana bak. Beni boyumla mı yargılıyorsun? Hmm? Hmm. Yargılamamalısın. Benim müttefiğim Güç ve bu çok güçlü. Yaşam yaratıyor, büyütüyor. Enerjisi etrafımızı sarıyor ve bizi bağlıyor. Akıllı varlıklarız biz, et parçası değil. Etrafındaki Güç'ü hissetmelisin; burada, aramızda, ağaçta, taşta, her yerde, evet. Kara ve gemi arasında bile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bera
Genetiklerini nasıl söyledi dostum Allahla iletişime falan mı geçtin anlamadım
Ya ona söyledim boyumu tahmin etmesi için genetikleri söylemeden nasıl tahmin etsin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boyut önemli değildir. Bana bak. Beni boyumla mı yargılıyorsun? Hmm? Hmm. Yargılamamalısın. Benim müttefiğim Güç ve bu çok güçlü. Yaşam yaratıyor, büyütüyor. Enerjisi etrafımızı sarıyor ve bizi bağlıyor. Akıllı varlıklarız biz, et parçası değil. Etrafındaki Güç'ü hissetmelisin; burada, aramızda, ağaçta, taşta, her yerde, evet. Kara ve gemi arasında bile.
Kanka sadece hangi sistemden baktığını sordum 😰

aakif

80+ Bronze
Ya ona söyledim boyumu tahmin etmesi için genetikleri söylemeden nasıl tahmin etsin?
Valla anne baba boyuna bakılırsa 176yı öp başına koy reis bu arada aynı yaştayız ben 2.5 ay sonra 18 olcam 6 cm uzadım bu sene oluruna bırak bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
boyunun uzunluğu elinde olan bir şey değil tabi benim gibi hormon eksikliğin felan varsa uğraşırsın o ayrı bu yüzden boyuna takılmamanı öneririm değiştirebildiğin şeylere odaklanmalısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bera
boyunun uzunluğu elinde olan bir şey değil tabi benim gibi hormon eksikliğin felan varsa uğraşırsın o ayrı bu yüzden boyuna takılmamanı öneririm değiştirebildiğin şeylere odaklanmalısın
Kanka ben zaten endokrinoloji bilen birine sordum 2,5-2, 8 cm daha uzarsın dedi silicem zaten bu konuyu sormadan önce sormuştum buraya gerek kalmadı 177 olmuşum zaten uzuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
177-178-179-180 olabilir miyim ergenliğe 13 sonları 14 başı gibi girdim geçen sene 172-173 tüm baba 167 anne 160 dayılarım 177-181
baban ve annenden farklı olamazsın. bu boy bile genetiğine göre iyi. eğer biraz daha küçük olsaydın bir şeyler önerebilirdim ama... yinede spor ve aralıklı oruç deneyebilirsin özellikle aralıklı orucu bir hayat klasiği yap ama boyun uzamazsa da büyük bir hayal kırıklığına uğrama. zaten ortalama homo sapiens erkeği boyu 1.7 metre sen yine de biraz daha uzunsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bera
baban ve annenden farklı olamazsın. bu boy bile genetiğine göre iyi. eğer biraz daha küçük olsaydın bir şeyler önerebilirdim ama... yinede spor ve aralıklı oruç deneyebilirsin özellikle aralıklı orucu bir hayat klasiği yap ama boyun uzamazsa da büyük bir hayal kırıklığına uğrama. zaten ortalama homo sapiens erkeği boyu 1.7 metre sen yine de biraz daha uzunsun
177 yim zaten 2,4-2,8 cm daha uzayabilrimişim sordum endokrinoloji bilen birine sordum

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
2.5-3cm daha uzayabilrimişim endokrinoloji bilen birine sordum
anladık kanka endokrinoloji bilen birine sordun bende senle yaşıtım takma bukadar boya ben boyumu bile bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

177 yim zaten 2,4-2,8 cm daha uzayabilrimişim sordum endokrinoloji bilen birine sordum
ha bu arada 177 de gayet ideal bir boy bizim okulda 9. sinif bi çocuk var 130/140 falan çocuk çocuğu gördükçe şükrediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,361
Üyeler
156,914
Son üye
Guadox
Top Bottom