Neler Yeni

Yaşadığım Aşırı Saçma Sorun Evde Düşük FPS başka yerde Yüksek FPS

dithyramb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Memo Demir
Monster Tulpar T7 V20.1 Modeli leptopumu fps sorunu olduğu için bir teknik servise verdim. adam oynadığım aynı oyunu açıp 4-5 el oynamış ancak fps sabit ve sorunsuz çalıştığını söyledi. Sen de oyna dedi ben de oturdum oynadım. 2 oyun girdim ve fps sorunu yaşamadım. Eve geldim bilgisayarı açtım ilk oyunda direkt yaşadığım sorun devam etmeye başladı. Gerçekten inanılmaz... Adam deliymişim gibi bana baktı bilgisayar o kadar sorunsuz çalıştı yani. Ne yapmalıyım?

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Beguile
Laptop evdeyken ve teknik servisteyken bataryası takılımıydı? Belki elektriksel bir problem vardır taktığın yerde.

dithyramb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Memo Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektriksel bir problem var galiba.Bu modelde batarya çıkmıyor ve aynı adaptörle de şarjdaydı. Aşırı saçma geliyor.

Aykut D.

80+ Gold
Monster Tulpar T7 V20.1 Modeli leptopumu fps sorunu olduğu için bir teknik servise verdim. adam oynadığım aynı oyunu açıp 4-5 el oynamış ancak fps sabit ve sorunsuz çalıştığını söyledi. Sen de oyna dedi ben de oturdum oynadım. 2 oyun girdim ve fps sorunu yaşamadım. Eve geldim bilgisayarı açtım ilk oyunda direkt yaşadığım sorun devam etmeye başladı. Gerçekten inanılmaz... Adam deliymişim gibi bana baktı bilgisayar o kadar sorunsuz çalıştı yani. Ne yapmalıyım?
Prizini kontrol et .

Aykut D.

80+ Gold
odada tek priz var. uzatma kablosunu değiştirdim. şimdi tekrar deniyorum. yine olmazsa eğer elektrikçiye ne diyeceğim bilemiyorum.
oda dışı biryerde dene örnek salon yada başka odada dene .

Noctiluca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Abdullah
Gece gece güldüm inşallah sorunu bulursun :)

Aykut D.

80+ Gold

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,101
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
üçlü priz kullanma.

Top Bottom