Neler Yeni

Yatırım nasıl olmalı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
HASAN
Arkadaşlar ocak ayından itibaren ortalama 30-40 k gelirim olacak çok değil fakat kira derdim, fatura derdim yok... Tek giderim kız arkadaşım ve eğlence çok fazla takılmamda bunlara ortalama olarak 5-10 k anca gidiyor? Sizce yatırım olarak ne yapmalıyım bugüne kadar ne borsa, ne coin girişimim oldu, sadece gram altın biriktirip bedelli paramı çıkardım o kadar. Yaşım henüz 23-24 paramı nereye nasıl yatırmalıyım tüm tavsiyelerinize açığım şimdiden teşekkürler.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ayıptır sorması 30/40k gelir nereden geliyor merak ettim 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
HASAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
memurum, haricindede freelancer işler alıyorum elimden geldiğince :):)

Mert

80+ Silver
Bu yaşta kazandığını yemek lazım diye düşünüyorum. Ben araba olarak değerlendiriyorum, hem yatırım, hem kazandığımın bir anlamı oluyor.

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar ocak ayından itibaren ortalama 30-40 k gelirim olacak çok değil fakat kira derdim, fatura derdim yok... Tek giderim kız arkadaşım ve eğlence çok fazla takılmamda bunlara ortalama olarak 5-10 k anca gidiyor? Sizce yatırım olarak ne yapmalıyım bugüne kadar ne borsa, ne coin girişimim oldu, sadece gram altın biriktirip bedelli paramı çıkardım o kadar. Yaşım henüz 23-24 paramı nereye nasıl yatırmalıyım tüm tavsiyelerinize açığım şimdiden teşekkürler.
Yatırım adı üstünde yatmalı (!)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
memurum, haricindede freelancer işler alıyorum elimden geldiğince :):)
Anladım Allah bereket versin iPhone 15 pro Max çek altına gerçi vardır sende 😂 bence evlenmeden hayalinde ne varsa onu al yap sonra sancılı olur altın al dolar al her ay bişeyler koy TL de durmasın kâfi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
HASAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu yaşta kazandığını yemek lazım diye düşünüyorum. Ben araba olarak değerlendiriyorum, hem yatırım, hem kazandığımın bir anlamı oluyor.
normalde benimde tercihim bu olurdu fakat, İstanbulda yaşıyorum herhangi bir birikimim yok ve 2 yıla kadar evlenmeyi düşünüyorum ondan dolayı kendimi kısıp bu tarz şeylere para biriktirme ihtiyacı duyuyorum bilmiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış :D Onun dışında Allah razı olsun babamda kendi yağında anca kavruluyor bir şey isteyemem evlilik durumu haricinde o yüzden biraz sıkıntı ediyorum kendime hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım Allah bereket versin iPhone 15 pro Max çek altına gerçi vardır sende 😂 bence evlenmeden hayalinde ne varsa onu al yap bence sonra sancılı olur altın al dolar al her ay bişeyler koy TL de durmasın kâfi
14 pro max var :DDDD anladım hocam teşekkür ederim <3

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Sercan SAYİT
Yatırım sağa ya da sola olmalı, gerisi yanlış yatırımdır, uzun vadede sorunlar yaratabilir. :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
HASAN
Yatırım sağa ya da sola olmalı, gerisi yanlış yatırımdır, uzun vadede sorunlar yaratabilir. :kekw:
ahahahahah akşam akşam güldürdünüz hocam :D

hiçbir şey bilmiyorsan fon almak mantıklı olabilir. YTD
hmm araştıracağım inanın hiçbir şey bilmiyorum :D :D :D

Yatırım adı üstünde yatmalı (!)
yatmasın hocam diriltelim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
HASAN