Neler Yeni

Öneri 💲Yatırım Tavsiyesi 💲

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gençler sizlerden yatırım tavsiyesi istiyorum evet yanlış duymadınız "ytd değildir" demenize gerek yok sadece merak ediyorum neler yapılabilir bir miktar param var biraz güzel bir rakam söylememe gerek yok onu sizce ne yapmalıyım aklıma altın hesabı açıp oraya atmak geldi sizin fikriniz nedir merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim 🤗

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Paranın canlı kalmasını istiyorsan full altın depola.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Kesinlikle zarar etmeyeceğim bir şey yapmak istiyorum uzun vadeli de olur sıkıntı yok
Altının düşmesi türkiye gibi bir ülkede çok zor. Altın düşerse çoğu şeyin fiyatı aynı oranda düşer diye düşünüyorum. Borsa haberlerinş takip edip ona göre güzel yatırımlar yaparsan çok büyük kazanç elde edebilirsin. Ama bütün paranı tek bir hisseye değil. Çerezciden karışık çerez alırmış gibi dağıtarak alman senin için çok yararlı olur. Twitterda bu konunun uzmanı çok kişi var. Biraz araştırma yapman yeterli.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altının düşmesi türkiye gibi bir ülkede çok zor. Altın düşerse çoğu şeyin fiyatı aynı oranda düşer diye düşünüyorum. Borsa haberlerinş takip edip ona göre güzel yatırımlar yaparsan çok büyük kazanç elde edebilirsin. Ama bütün paranı tek bir hisseye değil. Çerezciden karışık çerez alırmış gibi dağıtarak alman senin için çok yararlı olur. Twitterda bu konunun uzmanı çok kişi var. Biraz araştırma yapman yeterli.
O kadar araştırma yapma gibi bir durumum yok ona kafa yoramam paramı koyup bırakacağım

2mApoo

80+ Silver
Benim fikrim :
Altın - dolar veya döviz yatırım aracı değildir. Paranın değerini koruma amaçlı kullanılabilir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom