Neler Yeni

Yavru kedi buldum yardimci olun

kiyu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeki Serdar
Arkadaşlar az önce köy evinden dönerken yolda bir yavru kedi bulduk kedi çok küçük şırıngayla biraz suyla karışık süt verdim şuan uyuyor napmam lazım bi akıl verin

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı
Detaylı bilmiyorum ama süt vermemeye çalışın, süt kurt yapar, veto arkadaşlar yönlendirir.

kiyu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeki Serdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Detaylı bilmiyorum ama süt vermemeye çalışın, süt kurt yapar, veto arkadaşlar yönlendirir.
İnternetten biraz baktım sadece sıvıyla beslenmeli falan diyor bende süt verdim şuan elimde belli kediye özel bir şey yoktu

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
İnternetten biraz baktım sadece sıvıyla beslenmeli falan diyor bende süt verdim şuan elimde belli kediye özel bir şey yoktu
Hocam süt verecekseniz de laktozsuz süt verin. Yavru kediler laktozu sindiremiyor ve ölüyor. Sıvı ödül mamaları ya da konserve mamalardan da verebilirsiniz.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Rick Baba
Veterinere götürebilirsiniz veya belediyeyi arayabilirsiniz barınağa götürürler.

kiyu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeki Serdar
Veterinere götürebilirsiniz veya belediyeyi arayabilirsiniz barınağa götürürler.
Müsait olduğum en yakın zamanda veterinere götürücem ama barınağa götürmelerini istemiyorum çok içim ısındı bu küçüğe
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam süt verecekseniz de laktozsuz süt verin. Yavru kediler laktozu sindiremiyor ve ölüyor. Sıvı ödül mamaları ya da konserve mamalardan da verebilirsiniz.
Tamamdır hocam ben bir kac gün bu sekilde besleyeyim ondan sonra süt tozu biberon falan alırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,994
Üyeler
142,496
Son üye
malibay
Top Bottom