Neler Yeni

Öneri Yaza acil motor önerisi

xplpeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Bera Erbil
Rks den Newlight 125 Pro , Freccia var 125-150 cc ikiside güzeldir aklıma gelen bunlar hocam motor fiyatları fazlalaştığı için aklımda kalan kullandıklarım bunlar haricine de bakabilirsin ama frenleme sistemine dikkat etmeni tavsiye ederim en kötü CBS sistemine
sahip motorları kullanman daha iyidir ha imkanın varsa bulursan piyasası olan ABS frenleme sistemine sahip motorları daha çok tavsiye ederim.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Rks den Newlight 125 Pro , Freccia var 125-150 cc ikiside güzeldir aklıma gelen bunlar hocam motor fiyatları fazlalaştığı için aklımda kalan kullandıklarım bunlar haricine de bakabilirsin ama frenleme sistemine dikkat etmeni tavsiye ederim en kötü CBS sistemine
sahip motorları kullanman daha iyidir ha imkanın varsa bulursan piyasası olan ABS frenleme sistemine sahip motorları daha çok tavsiye ederim.

Newligth güzel duruyor sepetine cikarabiliyormuyuz acaba birde freni ne bunun

xplpeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Bera Erbil
Anladım h.o arkadaşına bayır çıkışı kalkışı nasıldır bu motorun dönüşleri bide
eywallah hocam. Torku falan motora göre iyi güzel hızlanması da var bi yamaha honda motorları kadar olmasa da iyidir hocam bi sorun problem yaşamazsın

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
eywallah hocam. Torku falan motora göre iyi güzel hızlanması da var bi yamaha honda motorları kadar olmasa da iyidir hocam bi sorun problem yaşamazsın
Kronik bi sorunu varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
Ağalar motor lazım yaza hiç bilgim yok ama motor hakkında bilgili biri varsa konusabilirmiyiz
hocam 6 sayfayı komple okudum da benden sana tavsiye sırf yaz geliyo diye motor alma bence çünkü belli ki hiçbir bilgin yok. bende 16 yaşındayım motor aldım bende. motorla ilgili çok bilgim var sadece deneyim tecrübe yok. birkaç sürüşte de zaten alıştım direkt. motorla ilgili hiçbişi bilmiyosan sırf yaz geliyo diye alıyorsan ve yani motorla hava atma tarzı şeyler düşünüyorsan rezil olursun bu bilgisizlikle benden söylemesi. kaç basıyo fln yazmandan anlaşılıyoki motor kullanma bence. scooter kullanamıcaksan hele hele hiç kullanma motor fln boşver alma bence. o parayı yatırıma kullanabilirsin. büyük şirketlerden hisse al paranı katla verebileceğim tek tavsiye bu sana karşı.

Top Bottom