Neler Yeni

Yazılım için en ideal laptop

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
ilker yılmaz
Mac çok pahalı 14k ya sıfır var mı
14k ya sıfır bulamayabilirsin eğer sıfır almak tercihin ise thinkpad serisi veya hafif bir laptop önerebilirim çünkü taşıman gerekir gaming laptoplarda çok ağır

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
14k ya sıfır bulamayabilirsin eğer sıfır almak tercihin ise thinkpad serisi veya hafif bir laptop önerebilirim çünkü taşıman gerekir gaming laptoplarda çok ağır
Önerilere açığım.

Kurapikki

80+ Bronze
https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15ihu6-intel-core-i5-11300h-8gb-256gb-ssd-1tb-hdd-rtx-3050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82k100cwtx-p-HBCV00001VDMED?magaza=BOZDAN Teknoloji yani bütçeni 15.2 ye çıkartırsan en iyisi bu.(ram upgradesi lazım olabilir)
14k'dan yukarı çıkamam diyorsan da https://www.akakce.com/laptop-noteb...4-gb-ekran-karti-linux-fiyati,1982155848.html bu sistem üzmez.
Gaming yoğunluklu attım biraz. Dahili grafik birimli laptoplara 10-12k civarı vermek saçma geliyor bana.

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Furkan
kardeşim benim bak insan gibi anlatıyorum derdimi Hp önerdim 2 tane Asus önerdim Hp en iyisi olmasına rağmen reddeettin diyorumki bu fiyata bu kadar patladım en sonunda bu arada ben yardımcı olmaya çalışıyorum sen işi yokuşa sürüyosun
hocam ya düzgün bi şekilde önerin ya da önermeyin kimse sizden zorla bir şey istemiyor.

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Kardeşim rahatsız mısın yoksa bı mallikk oranı varmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah senin gibi insanlardan korusun bizi
Zaten önüne gelen laptopu önerman bir şeyleri belli ediyordu çok vakit geçmeden kokusy çıktı. Emülatör tarzı programlarda biraz donanım isteniyor. 3 yıldan uzun süre Pavilion oyun laptopu kullandım ve memnun değildim. Senin önerini beğenmedik diye bu kadar köpüreceksen işin zor.

Daha öncede gönderdiğim laptopu tekrar atıyorum. Ekranı, 512 ssd olması, G7 Irıs ve mx330 için ideal.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
Zaten önüne gelen laptopu önerman bir şeyleri belli ediyordu çok vakit geçmeden kokusy çıktı. Emülatör tarzı programlarda biraz donanım isteniyor. 3 yıldan uzun süre Pavilion oyun laptopu kullandım ve memnun değildim. Senin önerini beğenmedik diye bu kadar köpüreceksen işin zor.

Daha öncede gönderdiğim laptopu tekrar atıyorum. Ekranı, 512 ssd olması, G7 Irıs ve mx330 için ideal.

Peki hocam bütçe zaten max14k ya parasını hak eden en iyisini istiyorum baska var mı önerebileceğiniz

QWuiet

80+ Bronze

Bak hala işi yokuşa sürüyorsun

• Üzgün
Reaksiyonlar: DMNS

LoyCEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
BURAK
Top Bottom