Neler Yeni

Yazılım mühendisliği için tercihimi neye göre yapmalıyım ?

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Yazılımda okuduğun okuldan çok hangi dilleri ne düzeyde bildiğin önemli o yüzden iş şansının daha çok olduğu istanbul en uygun şehir diye düşünüyorum ben
zaten okulun önemli değil ki okumasan bile kendini geliştirip çok iyi şeyler yapabilirsin mesela tokattan bile her yere iş yapabilirsin istanbul sevdana anlam veremedim fakat gönlünden geçen istanbul ise umarım gönlünce olsun her şey dostum

Rulep

80+ Gold
para kazanmak için iyi bir üniye gerek olmayabilir mühendisler kendilerini geliştirmeleri de gerek ama daha iyi bir üni bence her yönden daha avantajlıdır zor ama en iyisini kazamaya çalışmak lazım

quel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fırat Yılmaz
para kazanmak için iyi bir üniye gerek olmayabilir mühendisler kendilerini geliştirmeleri de gerek ama daha iyi bir üni bence her yönden daha avantajlıdır zor ama en iyisini kazamaya çalışmak lazım
tabi öyle ama 5k zor baya ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten okulun önemli değil ki okumasan bile kendini geliştirip çok iyi şeyler yapabilirsin mesela tokattan bile her yere iş yapabilirsin istanbul sevdana anlam veremedim fakat gönlünden geçen istanbul ise umarım gönlünce olsun her şey dostum
konuştuğum bi kaç kişi İstanbulda iş imkanı daha fazla olduğu için orda okuyup çevre yapmak iyi olur demişti ondan

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
üni olarak klasik olarak itü,odtü,bilkent boğaziçi falan sen en iyi üni için ilk 5k şart diye düşünüyorum
saydıkların arasında en düşük bilkent burssuz var sanırım o da 8 veya 10k fakat ben olsam burssuz bilkent yerine hacettepeyi tercih ederim o puan aralığında

Rulep

80+ Gold
saydıkların arasında en düşük bilkent burssuz var sanırım o da 8 veya 10k fakat ben olsam burssuz bilkent yerine hacettepeyi tercih ederim o puan aralığında
örnek olarak saydım illa tercih edilecek diye bir şey yok tabi

Top Bottom