Neler Yeni

YD iPhone 11 mi yoksa tr x mi

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
Merhabalar arkadaşlar elimde suan iPhone 7 var bu telefonu satmadan 11 alıp iCloud bağlantısı ile arama felan alabilmek istiyorum yada tr x
Bu ip11 YD ile alakalı bilgi verir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Beytullah
Merhabalar arkadaşlar elimde suan iPhone 7 var bu telefonu satmadan 11 alıp iCloud bağlantısı ile arama felan alabilmek istiyorum yada tr x
Bu ip11 YD ile alakalı bilgi verir misiniz
Sakin ama sakın x alma aşırı ısınma sorunu var şarjı Max 1-1.5 saat gider iPhone 7den bile çok kasiyor her parçasında kronik sorun var

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,968
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sakin ama sakın x alma aşırı ısınma sorunu var şarjı Max 1-1.5 saat gider iPhone 7den bile çok kasiyor her parçasında kronik sorun var
Sandığın kadar kötü değil ancak bu devirde alınacaksa en azından Xs ve üstü alınmalı düz X alınmaz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,968
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çevremdeki 2-3 kişide var hepsinde aynı sorun anlattiklarimda abartı yok
Feleğin çemberinden geçirdilerse dediğin olur ancak Eniştem 7 sene ben 3 ay arkadaşımda 2 senedir kullanıyor bu dediklerin kadar bi sıkıntı yaşamadık hatta üçümüzde kronik olan ekran sorununu yaşamadık telefonlar dediğin kadar ısınmıyordu.
Ben şuanda 13 kullanıyorum kaymak gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Beytullah
Feleğin çemberinden geçirdilerse dediğin olur ancak Eniştem 7 sene ben 3 ay arkadaşımda 2 senedir kullanıyor bu dediklerin kadar bi sıkıntı yaşamadık hatta üçümüzde kronik olan ekran sorununu yaşamadık telefonlar dediğin kadar ısınmıyordu.
Ben şuanda 13 kullanıyorum kaymak gibi.
Kendi öz kardesimde var 1 saat telefonla takılınca telefon elde tutulmayacak kadar ısınıyor isinincada zaten iPhone 7den bile çok kasiyor

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mertcan Uysal
TR iPhone 11 olsa bile. Xs alma taraftarıyım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,968
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kendi öz kardesimde var 1 saat telefonla takılınca telefon elde tutulmayacak kadar ısınıyor isinincada zaten iPhone 7den bile çok kasiyor
İkinci el aldıysa eğer önceki sahibi güzel bi elden geçirmiş demekki
Bizim üçümüzün kullandığı telefonlarda ilk sahibi yada ilk sahibinden alınmış telefonlardı

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi evet bu sorunları bende duydum xs diyelim biz o x yerine şimdi xs mi yoksa 11 Midir inceliğim kamera olmak şartı ile

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,073
Üyeler
155,677
Son üye
Berat BAYTÖRE
Top Bottom