Neler Yeni

🔥İndirim Yemeksepeti 30₺ YENİ KOD 🍔🔥

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,324
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlk siparişiniz ise merhaba 40 da var

Chaves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Melih
Yemeksepeti kodları bende asla çalışmıyor. Hesabı silip yeni hesap oluşturdum gene yeni çıkan kodları kullandırtmıyor.
aynı durum bendede var ilk sipariş muhabbetine bir sürü yeni hesap açıp kod kullanmıştık mail atıp hesabımı sildirdim yeniden açtım yine kullanamıyorum tekrar mail attım bana bunu yapanları otomatik engel attıklarını ve bu tarz kodları kullanamayacağımızı söyledi ne desem bilemiyorum :D

merter73

80+ Bronze
aynı durum bendede var ilk sipariş muhabbetine bir sürü yeni hesap açıp kod kullanmıştık mail atıp hesabımı sildirdim yeniden açtım yine kullanamıyorum tekrar mail attım bana bunu yapanları otomatik engel attıklarını ve bu tarz kodları kullanamayacağımızı söyledi ne desem bilemiyorum :D
benim arkadaşa aynısı oldu :D

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,027
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ben de bu saatten sonra bir daha Yemeksepeti kullanmam o zaman. Kendileri bilir. :p

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,107
Üyeler
158,250
Son üye
Ker0
Top Bottom