Neler Yeni

🖥️Yeni Aldığım Bu Bilgisayarla Yayın Açılır Mı ?🖥️

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
Ekran kartından aç yayını
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dilersen ayarları atarım
iyi olur kardeş sevinirim ya çok teşekkürler peki ekran kartından açarsam sistemi yorar mı zorlar mı ki

NVIDIA NVENC şundan mı bahsediyorsun acaba ekran kartından yayın açmayı yeni gelen bir özellikmiş sanırım​

rynsz

80+ Bronze
iyi olur kardeş sevinirim ya çok teşekkürler peki ekran kartından açarsam sistemi yorar mı zorlar mı ki

NVIDIA NVENC şundan mı bahsediyorsun acaba ekran kartından yayın açmayı yeni gelen bir özellikmiş sanırım​

Asıl sistemi işlemciden açarsan zorlarsın ve drop yersin ekran kartından 0 FPS kaybı yaşarsın ve kalite mükemmel olur

2 saate evde olurum atıcam

Son düzenleme:

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
Asus sistemi işlemciden açarsan zorlarsın ve drop yersin ekran kartından 0 FPS kaybı yaşarsın ve kalite mükemmel olur
ekran kartını bir kaliteli alayım dedim gigabyte rtx 3060 12 gb 192 bit işlemciyi zorlamak da istemiyorum bu sefer de oyun oynarken sorun yaşanır

Asus sistemi işlemciden açarsan zorlarsın ve drop yersin ekran kartından 0 FPS kaybı yaşarsın ve kalite mükemmel olur

2 saate evde olurum atıcam
tamamdır kardeş bekliyorumm :)

Açarsın hangi oyun?
sence ne oynanmalı reis var mı tavsiyelerin yayında

Son düzenleme:

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
yorumlarınızı bekliyorumm dostlar

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
ekran kartını bir kaliteli alayım dedim gigabyte rtx 3060 12 gb 192 bit işlemciyi zorlamak da istemiyorum bu sefer de oyun oynarken sorun yaşanır

tamamdır kardeş bekliyorumm :)

sence ne oynanmalı reis var mı tavsiyelerin yayında
Profesyonel valo cs oynamıyorsan hikayeli oyunları oyna bence GTA 5 den başlayabilirsin.

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
Profesyonel valo cs oynamıyorsan hikayeli oyunları oyna bence GTA 5 den başlayabilirsin.
cs de baya iyiyim aslında onun üzerine oynamayı düşünmüştüm kardeş gta 5 de daha hiç online oynamadım aldım ama :D orda parkurlu serverları mı oynasam izlenir aceep

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
cs de baya iyiyim aslında onun üzerine oynamayı düşünmüştüm kardeş gta 5 de daha hiç online oynamadım aldım ama :D orda parkurlu serverları mı oynasam izlenir aceep
İzlenir evet ama acele etmemen gerek emek vermen gerek takipçilerinle veya forumla oynayabilirsin mesela.Fivemden(dediğin parkur şeysi)

Yani 1 yıl sonra 1k takipçin bile olsa veya 1 ay sonra 100 takipcin bile olsa 1 haftada 10k takipçi olmayı filan hayal etme bence hemen yükselicek bişey değil.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
merhaba arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım da sistemimi pek zorlamayan yormayan kasmayan donmayan twich yayınlarına başlamak istiyorum oyun üzerine olacak

pc nin özellikleri
gigabyte rtx 3060 12 gb 192 bit
intel i5 12400f
ram 2x8 16 3600 mhz

internetim türk telekom dowloand da 47 civarı alıyorum upload da ise 8 e yakın 7.7 felan alıyorum genel de sizce bu internet ile kaç bit yayın açılır kasma donma olmadan
bu internet ile zor bilgisayarla yapabilirsinde yayın açmak için en az bir 10-20 upload iyidir

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
İzlenir evet ama acele etmemen gerek emek vermen gerek takipçilerinle veya forumla oynayabilirsin mesela.Fivemden(dediğin parkur şeysi)

Yani 1 yıl sonra 1k takipçin bile olsa veya 1 ay sonra 100 takipcin bile olsa 1 haftada 10k takipçi olmayı filan hayal etme bence hemen yükselicek bişey değil.
tabi öyle kardeş emek verirsen düzenli bir şekilde olur diye umut ediyorumm fivemden hazır parkurlar var galiba demi tamamlamaya çalışılıyor başka insanlarla da oynayabilirim demi server girip

bu internet ile zor bilgisayarla yapabilirsinde yayın açmak için en az bir 10-20 upload iyidir
720 de açsam yeter bana kardeş olmaz mı ki

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
tabi öyle kardeş emek verirsen düzenli bir şekilde olur diye umut ediyorumm fivemden hazır parkurlar var galiba demi tamamlamaya çalışılıyor başka insanlarla da oynayabilirim demi server girip

720 de açsam yeter bana kardeş olmaz mı ki
olurda yinede drop yersin o internetle firmayla konuşursanız belki yardımcı olurlar

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,106
İsim
kilan embappe
Mis gibi açarsın

Top Bottom