Neler Yeni

Yardım Yeni aldığım PC çoğu oyunda çok düşük FPS veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bera Fikret Şimşek
Online fps oyunlarında hangi kart %100 kullanıyor ki zaten? Hepsi işlemci tabanlı neredeyse. 5600 3060 sistemde darboğaz mı var %50 ekran kartı kullanımı var valorantta vs.
O internet kafedeki bilgisayarlarda daha bugün denedim GTA online şehirde 120,kırsalda 160 ila 180 FPS arası alıyor ve kardeşimde de 6800 ve r7 5800x sistem var o da 2k da oynuyor onun sistemde mining yapılmış olmasına rağmen 2k da 110fps falan alıyor ve grafikler düzgünleştirme dahil her şey fulde sadece ekstra ayarlardaki çözünğrlük işlemeye ve uzun gölgelere dokunulmamış

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
O internet kafedeki bilgisayarlarda daha bugün denedim GTA online şehirde 120,kırsalda 160 ila 180 FPS arası alıyor ve kardeşimde de 6800 ve r7 5800x sistem var o da 2k da oynuyor onun sistemde mining yapılmış olmasına rağmen 2k da 110fps falan alıyor ve grafikler düzgünleştirme dahil her şey fulde sadece ekstra ayarlardaki çözünğrlük işlemeye ve uzun gölgelere dokunulmamış
Pc'yi güvenli modda başlatın DDU ile tüm sürücüyü kaldırıp 24.3.1 sürücüsünü temiz kurulum yapın. Yükleme bitince yazılım üzerinden ekran kartı sekmesine gelip açık olan herşeyi kapatın (Geçikme Önleme vs.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Kankam aynı ekran kartını kullanıyorum da driver da bazı oyunların fps limitlenmiş şekilde görünüyor oyunlardayken alt+r yapıp fps in sınırlanıp sınırlanmadığına bakabilir misin ve oradaki fps de farklı yazıyor bazen onu da kontrol edip tekrar durum bildirirsen çok iyi olur

Top Bottom