Neler Yeni

YENİ ALDIĞIM PC KASIYOR

TahinPekmez

80+ Silver

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
GTA 5 ilk görev zaten hep kasıyor. Fortnite zaten o konuda sıkıntı bir oyun. Ayarları iyi incele

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
kim kuramıyor? yaz google'a indir çok zor değil :D

marilyn

80+ Silver
msi afterburner ile fortnitedaki oyun içi değerlerini atabilirmisin yada tüm oyunlarda böyleyse başka oyunda bu değerleri atarsan iyi olur

fps
işlemci kullanımı-sıcaklığı
gpu kullanımı-sıcaklığı

bunları atarsan iyi olur

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
ssd arızalı olabilir
Hocam bende öyle düşünüyorum dün 1 kere bip diye ses geldi gaming gen ürün komple iade olmaz sorun varsa test edelim dediler gaming gen bu konuda iyi mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi afterburner ile fortnitedaki oyun içi değerlerini atabilirmisin yada tüm oyunlarda böyleyse başka oyunda bu değerleri atarsan iyi olur

fps
işlemci kullanımı-sıcaklığı
gpu kullanımı-sıcaklığı

bunları atarsan iyi olur
Hocam dün 1 kere bip diye ses geldi gaming gen ürün komple iade olmaz sorun varsa test edelim dediler gaming gen bu konuda iyi mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mert TOKTAŞ
Hocam bende öyle düşünüyorum dün 1 kere bip diye ses geldi gaming gen ürün komple iade olmaz sorun varsa test edelim dediler gaming gen bu konuda iyi mi

Hocam dün 1 kere bip diye ses geldi gaming gen ürün komple iade olmaz sorun varsa test edelim dediler gaming gen bu konuda iyi mi
Ya bir şey sormak istiyorum. Kardeşim sen bu sorunu çözmek istiyor musun yani burda insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor sen onları trollüyorsun gibi geldi. İnternette stres testleri var onları yapman gerekiyor.

Adam sana msi afterburnerdan değer at diyor sen hala gaminggentr soruyosun dediğimizi bi yapsana ya ?

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Ya bir şey sormak istiyorum. Kardeşim sen bu sorunu çözmek istiyor musun yani burda insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor sen onları trollüyorsun gibi geldi. İnternette stres testleri var onları yapman gerekiyor.

Adam sana msi afterburnerdan değer at diyor sen hala gaminggentr soruyosun dediğimizi bi yapsana ya ?
Hocam şuan işteyim akşam evde atacağım

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Gaming gen den PC aldım fortnite düşük ayarlarda bile kasıyor donma oluyor 1 hafta olmadı iade etmek istiyorum iade kabul olur mu Gaming gen müşteri hizmetleri hazır sistemler iade olmaz gönderin bakalım diyorlad ama sorunumun çözüleceğini düşünmüyorum çünkü daha öncede gamegarajda böyle bir sorunla karşılaştım aynı şeyleri yaşıyorum şuan
Gerekli sürücüleri kurdum chipset update ekran kartı driver
İ5 12400f
rtx 3070
16GB ram
1tb ssd
bu sistemin kasması mümkün değil ne düşükte ne yüksekte hertürlü akması lazım sanırım yazılımsal bi sıkıntı var. windows veya oyun veya bios ayarları gibi gibi.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,487
İsim
uwu
gta v kısaca grafikli oyunları ultraya çekmen lazım darboğaz olur low ayarlarda ve msi afturburnerden işlemci ve gpu kullanımını çek at

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
bu sistemin kasması mümkün değil ne düşükte ne yüksekte hertürlü akması lazım sanırım yazılımsal bi sıkıntı var. windows veya oyun veya bios ayarları gibi gibi.
Hocam sizlere test sonuçlarını atacağım ama gaming gen yardımcı olur mu

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,487
İsim
uwu
Hocam sizlere test sonuçlarını atacağım ama gaming gen yardımcı olur mu
sen gidip bile bile darboğaz yaptırıyorsan kusura bakma yüzüne söylemese de arkandan bnde olsam sayardım sorun büyük ihtimal ram yetmiyor ya ssd yada darboğaz yaşattırıyorsun 3070 te low a çekilmez

Top Bottom