Neler Yeni

Yardım Yeni anakarta geçicem. Her şeyi baştan mı kurmam gerek?

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? b450 anakarttan b550 anakarta geçicem. anakartı aldım. Sök tak yaptıktan sonra aynı m2 ssd, aynı hdd, aynı ramleri kullanıcam. m2 ssd'de windows kurulu zaten. Yeni anakartı takınca eski masaüstüm eski uygulamalarda bilgisayarı açınca duracak mı yoksa her şeyi baştan mı kurmam gerekli? Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. Ona göre anakartı sökmeden windows iso indirip usb belleğe atıcam ki sonradan bir daha uğraşmak zorunda kalmamayım.

pargali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Veysel Gökçe
Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? b450 anakarttan b550 anakarta geçicem. anakartı aldım. Sök tak yaptıktan sonra aynı m2 ssd, aynı hdd, aynı ramleri kullanıcam. m2 ssd'de windows kurulu zaten. Yeni anakartı takınca eski masaüstüm eski uygulamalarda bilgisayarı açınca duracak mı yoksa her şeyi baştan mı kurmam gerekli? Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. Ona göre anakartı sökmeden windows iso indirip usb belleğe atıcam ki sonradan bir daha uğraşmak zorunda kalmamayım.
sen yine isonu indir usbye yazdır ama değiştirince sıkıntı olmaz aynı kalır her şey sadece windowsun kurulu olduğu bellek ile ilgili bir değişim veya problem olursa dosyaların sıkıntıya girer onun haricinde anakarttan yana bir problem olmadan değiştirebilirsin.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Eski her şey yerli yerinde durur.

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen yine isonu indir usbye yazdır ama değiştirince sıkıntı olmaz aynı kalır her şey sadece windowsun kurulu olduğu bellek ile ilgili bir değişim veya problem olursa dosyaların sıkıntıya girer onun haricinde anakarttan yana bir problem olmadan değiştirebilirsin.
Yani anakartı değiştirince her şey bir sıkıntı kalmazsa aynı kalacak? Doğru mudur?

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
anakarta yeni windows key atmam gerekli olacak mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Her şey yerli yerinde kalır ama tam olarak sağlıklı çalışmaz. Bu yüzden temiz kurulum yapmanızı öneririm. Kurulum esnasında yeni key kullanmanız gerekebilir.

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
Zaman ayırıp bilgi veren herkese teşekkürler. Tam olarak ne olur bilmediğim için anakartı değiştirmeyi bekletiyordum. Her şeyi sıfırda mı kuracağım vs. gibi kafamda sorular vardı. Değiştireceğim şimdi umarım sorunsuz olur. :D Tekrardan teşekkürler bilgi veren arkadaşlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,589
Üyeler
154,957
Son üye
yusufkou
Top Bottom